Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit gondoltok a Tronok...

Ti mit gondoltok a Tronok Harca utolso reszerol? Meg a 8. evadrol?

Figyelt kérdés

2019. máj. 20. 07:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
85%

"Azt se feledjük, hogy Cersei akarta gyakorlatilag pajzsként használni ezeket az embereket...."


De te persze nyugodtan elfelejted azt, hogy az ellenség LETETTE A FEGYVERT, MEGADTA MAGÁT. Ott vége kellett volna hogy legyen a csatának, ha Dany nem kattan be. És nem haltak volna meg a civilek.

2019. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem elég gyenge lezárást kapott a sorozat. Több sebből is vérzik az egész.

Engem a legjobban az bánt, hogy igazából Daenerys miatt néztem a Trónok harcát, felépítették hogy ő a nagy megmentő, a láncok leverője stb, erre meg kinyír egymillió embert. Miért? Mert ezt írták neki.

Mondjuk valahol meg lehet érteni hogy elszaladt vele a ló (sárkány). Feláldozta egy sárkányát (gyermekét) hogy megmentse Jont, Segített a mások legyőzésében, mégha nem is ő ölte meg az éjkirályt, a sárkányok és a makulátlanok/dothrakiak nélkül vesztettek volna pár percen belül. Mindezek után az északiak ugyanúgy le se sz.ták, Sansa is függetlenedni akart minden áron, de csak azért mert uralkodásra vágyott. Ne mondja már nekem senki hogy azt a buta libát hirtelen megszállta valami aztán most ő lett észak megmentője vagy nemtudom. És ezután kinyírják Dany másik gyermekét, majd a legjobb barátnőjét, Jon is elárulja azzal, hogy elpofázza a származását, mikor hallgathatott is volna. Lehet hogy nem rossz szándékkal tette de megtette. És az vezetett ide voltaképpen. Emellett még megtagadja az utolsó szalmaszálat is amibe Dany kapaszkodhatott volna, hogy legyen vele... Nem mondom hogy megbocsájtható amit tett Dany, nyilván ezek után nem lehetett volna semmi uralkodója, akármilyen cél is vezérelte. De akkor is zavar, hogy egy ilyen bugyuta karakter, mint Jon ölte meg. Még az is jobban tetszett volna ha csak random szívrohamot kap vagy leesik Drogon hátáról. Nem mondanám azt sem hogy megőrült, mert ahhoz logikusan gondolkodott, csak megváltozott az amit akart, a szöges ellentéte lett annak amiket eddig tett. És ha ez, szép lassan van felvezetve, tudtak volna vele a rajongók is azonosulni, de ez hogy egyik napról a másikra a láncok leverőjéből a hamvak királynője lett, ez nekem sok volt. Arról nem is beszélve hogy a fattyú Jon meg csak úgy vígan elment a falra, ahelyett hogy kibelezték volna, most már véglegesen.

2019. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!