Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek érdemleges, jó...

Szerintetek érdemleges, jó sorozat a Trónok harca? Megéri végignezni, ha már a 2. evadnal unom?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm javasolta, hogy kezdjem el, mert imádni fogom, ahogy szinte mindenki.

El is kezdtem, eljutottam a második evad feléig. Őszintén úgy voltam vele, ha ennyien nézik biztosan van benne izgalom, potenciál és különlegesség. Amire azt mondom igaz is mert tetszik. De őszintén ahogy elkezdtem egy karaktert szerettem meg összesen, Daeneryst, ami annyiból rossz, hogy szinte csak az ő story resze érdekel. Annyira untat a többi része, en nem tudom ez mitő izgalmas valakinek. Nen ertem. De megis valamiért nyilvan meg akarom nézni, de nekem balami irtó gyenge sorozatnak erződik, amit kb 1, max 2 karakter miatt ha nezek.

Azoktól kerdezném akik látták az egész sorozatot, megéri szeritnetek vegignézni? Az egész ilyen vontatott, unalmassag lesz, tele fölösleges és szürke karakterekkel?

Nem negatívoskodásból írtam mielőtt bárki elkezdene észt osztani, csak szimpla véleményt kernek, van e értelme időt fecsérelni rá. Köszi mindenkinek aki válaszol előre is.



2019. máj. 20. 21:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
De ezt nem értem, csak azért nézni kell mert a csordaszellem ezt diktálja? Legyen már saját véleményed... Ha már most unod minek nézed mégis? Én sem nézem, mert szerintem egy hulladék sorozat, és nem értem mit esznek rajta ennyire, mintha a történelem legnagyobb dobása lenne. Hiába pontoznak le állandóan mikor ezt kifejtem meg hiába van oda meg vissza mindenki, attól nekem még nem tetszik, szerintem gagyi és értelmetlen. És akkor sem fogom nézni ha egymillióan mondanak mást. Mint ahogy bizonyos zenéket sem hallgatok, bizonyos ruhákban sem járok vagy éppen nem dohányozom csak azért mert sokan mondják azt hogy milyen jó. Te döntsd el, hogy a csorda után mész és elpazarolsz egy olyan sorozatra hosszú napokat összességében, amit nem is élvezel és amúgy is gagyi, vagy pedig hallgatsz a saját véleményedre. Te dolgod. De aztán ne panaszkodj mint sokan szoktak hogy "Kérem vissza az X órát az életemből".
2019. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Ha már most nem tetszik, akkor hagyjad. A legjobb része a sorozatnak az első 2 évad, onnan csak lejjebb van.


Ezután a katasztrófa utolsó évad után pedig még annak sem ajánlanám, akinek az eleje tetszett.

2019. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mert az altalam említett karakter érdekel meg egy ket apróbb dolog, de eddig nem hatott meg, ezért kerdezek vēeményeket, pazaroljam e vagy sem az időm erre
2019. máj. 20. 21:35
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Ha már most sem tetszik szerintem hagyd. A korábbi évadok sokkal jobbak. A finálé pedig egyenesen pocsék lett.
2019. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát pont nem tetszik az első 2, nagyon unalmas és sok a hasztalan semmiterő karakter. Hát akkor lehet hagyom, elegge elment tole a kedvem azert tettem fel a kerdest
2019. máj. 20. 21:37
 6/18 anonim válasza:
Én is ugyanúgy voltam vele elhiheted, de nem bántam meg, hogy folytattam, mert eszméletlen egy sorozat. Tele van fordulatokkal és érdekességekkel, mindemellett persze kegyetlenséggel, árulással, cselszövéssel. Azért unalmas az eleje, mert még csak most bontakoznak ki a szereplők, mert rengeteg szereplő van, tehát idő kell hozzá, hogy kiismerd őket. Javaslom, hogy ne nagyon szeress meg egy szereplőt se, mert itt bárki meghalhat. Az utolsó 3 évad volt a kedvencem személy szerint, hiszen itt már mindenkiről alkottam egy sajátos véleményt és végigizgultam, hogy mikor halnak meg. Ma néztem meg az utolsó évad utolsó részét és őszintén szólva könnybe lábadt a szemem. Kár lenne kihagynod.
2019. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én a 3. évadig untam a sorozatot, igazából csak unalomból néztem, nem volt jobb dolgom. De aztán egy pontnál nagyon megszerettem, ott azt gondoltam: fú basszus, ez kicseszettül zseniális. (Tátott szájjal) Ez kb a 6. évadig tartott, utána elfogytak a könyvek, amik miatt olyan jó volt, és a helyüket átvette 2 inkompetens író és elcseszték az egészet. Úgyhogy most várom, hogy G.R.R.M. megírja a befejező köteteket, és nekiállok olvasni. Mert nem ezt a hányadékot érdemelte a történet.

Ha nem akarsz úgy járni, mint én, hogy végül megszereted aztán meg összetörik a szíved, akkor ne folytasd. Meg ha nem érted, akkor se. Mert én is sok helyen untam, de azért valamilyen szinten érdekelt. De ha téged nem, akkor ne erőltesd csak azért, mert a csapból is ez folyik. Meg hát Dany sztorijának sem örülnél a végén. xd

2019. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azt gondolom talán 3.evadig elnezem aztan eldontom mi lesz. Hat nemtudom csak egy karakter miatt nezni gondolom eleg abszurd, de amugy szeretem a nem hetkoznapi sorozatokat, es ez nem az, szoval azert is kezdtem el, mert mindig mondtam ra hogy ah em ezt nem nehem azert se mert mindenki ezt nezi, es ugy gondoltam en nem fogom oket kovetni, tusom baromsag az egesz, de hat volt bennem egy ilyen erzes
2019. máj. 20. 21:47
 9/18 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele. Csupán Daeneryst szerettem meg, csak az ő része érdekelt. Mégis végig néztem a 4. évadig, de végül abbahagytam. Addig is csak azért néztem, mert reménykedtem, hogy valahol majd megfog és majd imádni fogom. Hát nem így lett. :D

Lehet nem egy mindennapi sorozat, meg lehet, hogy nagyon közkedvelt, de na. Nem mindenkinek ez a stílusa. Neked is, meg nekem is pl. nem izgalmas, másnak igen. Evvel nem lehet mit tenni. :)

2019. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod utolsó, lehet hogy igazad van. Mondjuk ebben barkinek lehet, ez relativ. Kis eselyt meg azert kap :)
2019. máj. 20. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!