Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek érdemleges, jó...

Szerintetek érdemleges, jó sorozat a Trónok harca? Megéri végignezni, ha már a 2. evadnal unom?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm javasolta, hogy kezdjem el, mert imádni fogom, ahogy szinte mindenki.

El is kezdtem, eljutottam a második evad feléig. Őszintén úgy voltam vele, ha ennyien nézik biztosan van benne izgalom, potenciál és különlegesség. Amire azt mondom igaz is mert tetszik. De őszintén ahogy elkezdtem egy karaktert szerettem meg összesen, Daeneryst, ami annyiból rossz, hogy szinte csak az ő story resze érdekel. Annyira untat a többi része, en nem tudom ez mitő izgalmas valakinek. Nen ertem. De megis valamiért nyilvan meg akarom nézni, de nekem balami irtó gyenge sorozatnak erződik, amit kb 1, max 2 karakter miatt ha nezek.

Azoktól kerdezném akik látták az egész sorozatot, megéri szeritnetek vegignézni? Az egész ilyen vontatott, unalmassag lesz, tele fölösleges és szürke karakterekkel?

Nem negatívoskodásból írtam mielőtt bárki elkezdene észt osztani, csak szimpla véleményt kernek, van e értelme időt fecsérelni rá. Köszi mindenkinek aki válaszol előre is.



2019. máj. 20. 21:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Az első évadok nagyon jók, vitathatatlanul.

Objektíven is, az első 4 évad páratlan, Breaking Bad-i magasságok, persze teljesen más...

Utána már annyira nem jó, az utolsó 2 évad pedig egyenesen katasztrófa.

Mondjuk akinek nem tetszik az eleje, annak lehet, hogy pont a vége fog...

2019. máj. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Oké, elmondhatom ennyi volt nem bírom ezt tovább. Szenvedtem vele, de ez a sorozat annyira rossz hogy már faj. Istenem ilyen katyvasz sorozatot szerintem még eletemben nem lattam. Mar bocsanat.

Koszi mindenkinek aki irt de azt hiszem ezt elasom jo melyre es soha tobbet, egy pillanatra sem akarok elenezni🤣

2019. máj. 20. 23:03
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha unod, nincs értelme tovább unni.
2019. máj. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem, nincs értelme, én pont onnan akartam még jobban nézni
2019. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én, aki mind a nyolc évadot láttam, azt ajánlom, hogy ne tedd! Nem spoilerezek, de előre szólok, hogy a nyolcadik évad végétől "az öröm hamuvá keseredik a szádban."
2019. máj. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Na hat kepzeljetek ujra belekezdtem, mondom hat miert ne unalmas napjaim voltak

Hat nem bantam meg, teljesen megvaltozott a velemenyem. Legjobb sorozat amit eddig lattam es imadom

2019. jún. 15. 22:54
 17/18 anonim ***** válasza:
A 4. évadban volt a csúcsin a sorozat, innantól egy elég erős lejtmenetbe került. Bár az 5-6-7. évadok még elmentek, a 8. az első két epizódját leszámítva katasztrófa
2019. jún. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A 3. évad végéig mindenképp meg kell nézned, olyan csavarok, szálak és váratlan események vannak hogy az állad leesik. Ez tényleg nem csak egy sorozat, ez A Sorozat. Az hogy tömegsorozat lett nem véletlen. Nem mindenki képes befogadni az egyszerre 20-25 szálon futó cselekményt de megéri. Én végignéztem, kb egy hónapja ért véget és még mindig napi szinten kattogok rajta. Hihetetlen mit alkotott George R R Martin. És kicsit más értelemben szintén hihetetlen mit alkotott D&D
2019. jún. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!