Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Te hogyan fejezted volna be a...

Te hogyan fejezted volna be a Trónok Harcát? -SPOILERES-

Figyelt kérdés
Mindenki leszólja, hogy milyen tré volt a befejezés, de azt sehol nem olvastam, hogy ő milyet várt volna. Ide jöhetnek az ötletek, mindet díjazom, hajrá! :D

2019. máj. 21. 10:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Még valami eszembe jutott:


Ha már ennyire nélkülözhetetlenül fontosnak tartották Euront, fogalmam sincs miért, akkor kaphatott volna vele a történet egy kicsit szívfájdítóbb véget.


Tekintve, hogy halálra szurkálta Jaime-t így szerintem egész jó csavar lett volna, ha Jaime úgy hal meg, hogy többé nem látja Cercei-t és Euron pedig elhajózik vele a búsba aztán élnek míg meg nem halnak. Meg lett volna mindkettőjük tragédiája.


Vagy részemről az egész Véreb vs. Hegy egy felesleges helyzet volt. Fanservice kellett, de totál logikátln volt az egész. Tekintve, hogy a Véreb évekig elvolt fene nagy bosszú nélkül, aztán miután túlélt minden szart, még mindenképp kitalálja, hogy na akkor most már csak ideje lenne ha a tesó fűbe harapna.


Személy szerint például megnéztem volna mondjuk egy Hegy vs. mások csatát. Halhatatlan a holtak ellen.


De igazából már mindegy. Vége. Ha a készítők leforgattak volna 1 évadnyi rém rendes család epizódot trónok harca szereplőkkel szitkomként, akkor is ugyanúgy tele lenne a zsebük mint így.

2019. máj. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az szerintem kifejezetten jó húzás volt hogy mint ikrek együtt születtek, majd együtt haltak meg. Euron halála nekem is értelmetlen volt igy.
2019. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%

10 részes évadot írtam volna.


Daenerys mindenki meglepetésére teherbe esik, és fiút szül, akinek a Rhaegar nevet adja. Belehal a szülésbe. Epic lenne h miközben a zombik ostromolják deres várát, Dany odabenn vajúdik.


Jon párbajban legyőzi az Éjkirályt, és ő lesz az új Éjkirály valahogy. Feltámasztja az összes halottat és megindul Királyvár felé, mert hát ő Aegon Targaryen, a jogos uralkodó. Ott az oldalán a zombi Daenerys is.


Arya és még mittoménki kimenekítik a kis Rhaegart mondjuk a Vasszigetekre Yarához.


Jaime meghal és zombi lesz. Királyvárba érve ő fogja megölni a terhes Cerceit.


Jon és Daenerys elfoglalják a trónt mint az Éjkirály és Éjkirályné, mindenki meghal, Északtól Dorne-ig, egyedül azok élnek, akik a Vasszigetekre menekültek. A sárkányok mások lesznek.

2019. máj. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Iszonyú jókat írtok, gyakorlatilag mindegyik komment jobb, mint a sorozat befejezése.

Köszi mindenkinek, mentek a zöldek!

2019. máj. 23. 10:28
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Kiralynom nem halt volna meg-:(
2019. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!