Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért drágulnak folyamatosan...

Miért drágulnak folyamatosan a ps4 játékok, dlck?

Figyelt kérdés

Pl a Playstation Hitsből is pár, Mortal 11 kombat pack, és a karakterek is drágultak, stb, stb...


Generáció végére nem olcsóbbak kéne lenni a Last gen cuccoknak?


Legalábbis 25 év konzolozás alatt eddig ezt tapasztaltam.



2020. nov. 16. 20:50
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy felesleges magyarázni ezeknek, a kérdezővel együtt az ilyen válaszolók vagy trollkodnak, vagy tényleg ennyire sötétek, látjátok el lett neki magyarázva nem egy ember által a dolog és még mindig pattog mint egy kis taknyos értetlen kölyök, hát akkor pattogjon tovább aztán ne vegye a Sony játékait biztos majd miatta fognak csődbe menni xddd.
2020. nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
74%

nem hiszem hogy taknyos

meg attól mert valaki fiatal, nem biztos hogy hülye is

2020. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem mondtam, hogy taknyos kölyök lenne vagy fiatal, hanem azt mondtam úgy viselkedik, tehát a viselkedését hasonlítottam ahhoz, de látom nem csak neki nem megy a normális mondatértelmezés nem hiába tartunk ott ahol xddd. Azt sem írta, hogy azért lenne hülye mert fiatal, azt írtam, hogy a viselkedése és válaszai alapján tűnik hülyének de mindegy, ember olvasd már el a dolgokat mielőtt leírsz ilyeneket xd.
2020. nov. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

Új játék persze, hogy drága, ezzel nem lehet mit csinálni.

Érdemes mindig várni kicsit a vásárlással, hacsak nem vagy nagyon elkötelezett rajongója egy játéknak, hiszen megjelenéskor az ő "megkopasztásuk" a cél.

Most pl. a Store-ban a Last Of Us 2 féláron van, Jedi Fallen Order kevesebb mint féláron, a Resi 2 és 3 remake együtt kerül egy 10-esbe, de nem olyan rég olyan is előfordult, hogy az Uncharted első három részét lehetett ingyen behúzni.

2020. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Kedves 43as ne válaszolj mert a kérdező csak provokációnak szánta a kérdést mindenkit leoltott aki válaszolt, nekem privátban olyan undorító dolgokat írt édesanyámról, hogy borzalmas egy igazi tróger az illető, ne etesd a trollt.
2020. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Bocsánat 44es
2020. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!