Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért drágulnak folyamatosan...

Miért drágulnak folyamatosan a ps4 játékok, dlck?

Figyelt kérdés

Pl a Playstation Hitsből is pár, Mortal 11 kombat pack, és a karakterek is drágultak, stb, stb...


Generáció végére nem olcsóbbak kéne lenni a Last gen cuccoknak?


Legalábbis 25 év konzolozás alatt eddig ezt tapasztaltam.



2020. nov. 16. 20:50
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

A logika az benne hogy a ps5 megjelenésével jött ez a kis áremelés, meg ki is jelentik hogy 30 lesz egy ps5 játék,továbbá nincs rá annyi cím, lehet a ps4 es címeket/dlc két is félig meddig

"ps5 ként kezeli már".


Ps4 játék áremelős posztot nem találtam, gondolom már külön ki sem térnek rá.


De megértem ezt a forintos dolgot is, csak pcn, meg xboxon mégsem emeltek (Store, maradjunk az Mk11 kombat pack 1 nél pl), mikor a Sony volt a legsikeresebb ebben a Generációban. Ráadásul pcn úgy nem emeltek hogy a multiplayer is ingyenes ha jól tudom. Igen, karácsony után/jövő nyáron lehet jobb lesz a helyzet.

Talán a kettő közt az igazság.

Köszi nektek! :)

2020. nov. 17. 12:43
 12/46 anonim ***** válasza:
91%
Azért várd ki a végét. Valószínűleg a Microsoft is fog emelni, csak ő most nagyon beakarnak vágódni a játékosoknál, lehet ők majd később, szépen, finoman emelik az árakat.
2020. nov. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

Lehet. :) Remélem ma legalább mikor elérhető lesz az MK 11 Kombat pack 2 meglehet majd venni külön Mileena t, mint a Kombat pack 1 tagjait mert a másik 2 nem igazán érdekel.

5ezer meg sok lenne csak egy karakterért... :)

2020. nov. 17. 14:39
 14/46 anonim ***** válasza:
93%
egyre jobb a forint, azért
2020. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
Nem lehet megvenni külön Mileena t, hogy az anyjukat.. Szájba! :D
2020. nov. 17. 18:03
 16/46 A kérdező kommentje:
Megint elment 5200 egy karakterre.
2020. nov. 17. 18:20
 17/46 A kérdező kommentje:

Ráadásul nem is tudja azt amiért szerettem, gurulás+felütés.

Azt hiszem visszatértek az XL hez, lassú is mint a bűn az XL hét képest. Felesleges pénzkidobás volt ez is.

2020. nov. 17. 18:26
 18/46 Kedves Vezető ***** válasza:

Gyakorolj vele, biztos tud valamit. :D Bár, tény és való, hogy amit írsz, az mindegyik részben a védjegye volt Mileena nak, a gurulás+felütés.

Szerintem nem egyedül bosszankodsz most ezen. :D

De mondjuk az x-be megcsináltad ezt 3x (extrém gyorsan) és vége volt a meccsnek, rohadt sokat sebzett ez a mozdulatsor, gondolom ezért vették ki, illetve lehetetlenítették el.

Meg így neked is új, nem tolsz olyan könnyen rommá mindenkit ezzel a mozdulatsorral.

2020. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Meglehet csinálni, csak nehezebb :) imádják xd
2020. nov. 17. 23:02
 20/46 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos a mostani játékok ára a forint romlása miatt ment feljebb, illetve nálunk mesterségesen évek óta lejjebb volt picit nyomva tehát nálunk egy kicsit olcsóbban tudtad megvenni mint mondjuk Németországba, viszont a Sony Magyarország úgy döntött, hogy úgymond egységessé teszi itt is a dolgokat. De a legnagyobb drágulás sajnos a forint romlása miatt van, csak azt számold ki, hogy 30-40 forint romlás 60 eurónál már több ezres drágulás és sajnos az elmúlt 3 évben még többet is romlott a forint az euróhoz képest szóval ez az elsődleges oka a második pedig amit mondtam, hogy a Sony egységesített nálunk is. Remélem érthető és kielégítő választ kaptál :).
2020. nov. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!