Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért drágulnak folyamatosan...

Miért drágulnak folyamatosan a ps4 játékok, dlck?

Figyelt kérdés

Pl a Playstation Hitsből is pár, Mortal 11 kombat pack, és a karakterek is drágultak, stb, stb...


Generáció végére nem olcsóbbak kéne lenni a Last gen cuccoknak?


Legalábbis 25 év konzolozás alatt eddig ezt tapasztaltam.



2020. nov. 16. 20:50
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

Igen, csak még a boltos hasonlatra reagálva, rengeteg bolt van, különböző árakkal, de

Sony store csak egy.

A Vámház körúti piac pl elég jó szerintem, pedig a központba van, mégis az egyik legolcsóbb.. Semmi logikája nincs a szegény országokba drágábban adni a dolgokat mint mondjuk USA ban.


Ez a generáció végére emelek, olyan mintha új áron adnám el a 10 éves autómat, mert rossz a forint. Nem tehetem meg, legfőbbképp etikai szempontok alapján nem adnék fel ilyen hirdetés.

Last genről beszélünk.

Adja 30 ért a ps5 ös gémeket, nem érdekel, de ne csinálják már ezt a ps4esekkel hálájuk jeléért hogy végig Sonysok voltunk. Sokszor ingadozott már a forint, de ilyenre nem volt még példa a Sony konzoltörténetében a Ps1 óta sem.


Nyertek nem? Ha eladósodtak volna, megérteném az okát, sőt még adománygyüjtést is szerveznék hogy mehessen tovább a ps. Jajj, szegény Sony..

Most elvonulok egy sarokba sírni és sajnálom öket! :D


Na sziasztok, én a kérdést töröltem magamtól.

2020. nov. 18. 14:57
 32/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! (ismét)
2020. nov. 18. 14:58
 33/46 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként ritka nagy agyhalottnak kell lennie ha egy kedvesen hosszan kifejtett válaszra ami után leírtam, hogy remélem érthető volt minden és megfelelő választ adtam, azt olvassa ki valaki, hogy cinikus vagyok és ezért anyámat kell szidni miatta, szóval kérdező a helyedben én nagyon lapítanék :). Menni fog a jelentés nyugi
2020. nov. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
85%
Akkor írjál nekik te okos gyerek, hogy téged zavar a drága ár és neked mint magyaroszagi felhasználót sérti ez az árazás és ajdátok olcsóbban, miért itt pattogsz velünk? Te megkérdezted miért drága mi leírtuk hiába írsz rá konteos baromságokat, a kérdésre akkor is ez lesz a válasz ha zavar írjál a Sony Magyarországnak, de ne minket fárasszál már jó ég
2020. nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
0%
A használt autós példád meg egy baromság ahogy van benne van a nevében h használt autó, de amit most megveszel az ÚJ játék Jézusom nem akarlak megbántani de az alapvető gondolkodásod kb olyan mintha egy általános iskolás gyerek írkálna van egy olyan érzésem, hogy ez az igazság és egy 12 éves kis troll játssza az eszét nekünk, ha más a helyzet és már idősebb ember vagy akkor meg hát inkább hadd ne mondjak semmit xdddd.
2020. nov. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
0%
A való életbe nehezen kaphatnék maximum a való életben xddd látom a helyesírás sem megy, nem azért de sajnos azért tűnik neked cinikusnak a válaszom mert hogy is mondjam van egy bizonyos szint amit a saját bevallásod szerint nem ütsz meg, de erről nem én tehetek :/.
2020. nov. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
35%
33as vagyok ez nem jogosít fel arra, hogy anyázzál nekem azért mert szerinted cinikus választ adtam, nem adtam cinikus választ szimplán nem tudod felfogni amit írtam és te gondolod cinikus válasznak, az amilyen a mosdó olyan a törölközőt magadnak mondogasd, mert én anyádat egy szóval nem szidtam te viszont rá is rám is tettél trágár megjegyzést míg én annyit írtam remélem érthető ebben semmi rossz szándék nem volt, szóval a példáddal teljesen magad ellen beszélsz ráadásul így nem csak hogy butaságot írsz le, de még magadat is egy ostoba embernek állítod be, helyedben eléggé szégyellném magam, hogy alapvető mondat értelmezéssel sem vagyok tisztában, de hát aki nincs ezzel tisztában az nem is tudja mi a probléma ugye ugye :).
2020. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 Kedves Vezető ***** válasza:
16%

"Régi Ps1 és játékaim eladnám.

Ár: 40.000ft/cd mert gyengült a forint, ezért adom ennyiért"

2020. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
amugy csinálja azt a sony, hogy szegényebb országokban olcsóbban adja, de Európai unióban közös az árazás
2020. nov. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
66%
#38 Hogy jön ide 1000 éves használt játékok ára? Ahhoz már semmi köze nincs a forgalmazónak.
2020. nov. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!