Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért drágulnak folyamatosan...

Miért drágulnak folyamatosan a ps4 játékok, dlck?

Figyelt kérdés

Pl a Playstation Hitsből is pár, Mortal 11 kombat pack, és a karakterek is drágultak, stb, stb...


Generáció végére nem olcsóbbak kéne lenni a Last gen cuccoknak?


Legalábbis 25 év konzolozás alatt eddig ezt tapasztaltam.



2020. nov. 16. 20:50
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

Az nem érthető hogy egy Last gen konzol generációja végére emelik fel az árakat. Ez nem benzin hogy a külföldi árfolyamok hivatkozunk, hanem játékok. De Még csak nem is kenyér vagy hús..


1. A ps4 nyert ebben a generációban, rohadt sokat kaszáltak.


2.a ps4 el behoznák a fizetős multit.


3.kivették a ps plus öl a ps3 as/vita játékokat, és nem rakták annyival több ps4 és játékot bele.


4.Már lassan olyanok a teljes árú gamek mintha free to play ék lennének, annyi a mikrotranzakció. Már seasson pass 2, 3, 4 ek vannak.. Nem elég egy. A Destiny 2 eddig nekem pl 60 ezerbe van már lassan.


Szóval ne a legszegényebb tagállamba emelje ék már.

Meg hova telhetetlenkednek?


5. Xboxon nem emeltek, és a mai napig vannak még 360 as címek is a goldba, továbbá pcn sem emeltek.


6.Remélem érthető voltam, igenis pofátlanságnak tartom ilyen szinten felemelni az árakat.


Sok ezres sokra megy, nehogy már a végén megsirassuk a szegény Sonyt.


+1:

7.Last of us 2.

A játék felétől egy gnómot irányítás, holott egyetlen trailer én sem volt, Ellie bosszujaként volt reklámoz a, erre rendeltem elő, mi ez?

A vásárlók lehúzása és megtévesztése egy befejezetlen erőltetett értsük meg a másik oldalt is "történettel".


Remélem érthető voltam.

2020. nov. 18. 06:42
 22/46 A kérdező kommentje:
*behozták
2020. nov. 18. 06:47
 23/46 A kérdező kommentje:

Kijavit a telo, és milyen rosszul :D, szóval bocs a hibákért az olvasóktol. Ez nem neked szólt utolsó, te maradj szépen csöndben a "remélem érthető.. Cinikus dumáddal. Téma lezárva.


Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat.

2020. nov. 18. 06:51
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az is beszédes, hogy az Xbox One és a Series X is egyaránt 499 dollárba került, mégis előbbi 159k körül volt kapható, a Series X pedig 185k-ba kerül.
2020. nov. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tessék, már a Microsoft is pedzegeti az áremelést.


"Szóval ne a legszegényebb tagállamba emelje ék már."


Mondjuk egy brit játékfejlesztő mi alapján mondja, azt hogy Magyarországon olcsóbban adjuk a játékokat, mert ők csóróbbak? Hogy venné ez ki magát pl a németeknél? Ráadásul a mai világban könnyű is lenne kijátszani, mert azon a Storeon regisztrálsz amelyiken akarsz. De előtted is itt a lehetőség, hogy regisztrálj egy külföldi profilt, fizetni is tudsz simán.


Egyébként nézz már szét egy magyar boltban. Mimden sokksl drágább, mint tavaly volt. Van olyan gyümölcs, ami majdnem 100%-kal lett drágább. Örüljünk, hogy csak ennyivel lettek drágábbak a játékok.


Ezt nem ellenségesen írom egyébként, én sem örülök, hogy drágábbak a játékok, de meg kell érteni a másik oldalt is.

2020. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező azt fogd már fel, hogy a Sony egy külföldi cég ezért a saját termékeit egy meghatározott áron adja ez jelenleg 50 dollár 60 euró ha a mostani generációs címeket nézzük. Na most ahol dollár van vagy euró ott most sem emelkedett semmit a mostani generációs játékok ára, tehát ők pontosan ugyanannyit fizetnek a last gen játékokért mint a generáció elején mikor next genek voltak, viszont más országban ahol más pénznem van ott átváltják ezeket az adott pénznem árfolyamának megfelelő összegre, és nálunk a gyenge forint miatt, ha felszorzod a 60 eurót plussz ráteszed a jó kis 27 százalékos ÁFA-t ami a világon kb nálunk az egyik legmagasabb akkor máris megkapod a mostani árat :). Szóval fogd már fel, hogy a mostani játékok magyar áráról nem a kiadók tehetnek, hanem az ország anyagi és gazdasági helyzete, ezek alapvető dolgok amikkel nem ártana tisztában lenni.
2020. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
73%

Kedves Kérdező56:547!

Köszönöm a minősíthetetlen privát üzeneteket, amikkel megmutattad mennyire is visszamaradt gondolkodás módod van, remélem nem gond ha ment a jelentés, és még örülj ha feljelentést nem teszek ip cím alapján :).

2020. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Már rég vége a topicnak, anonimocskák! Köszönöm.
2020. nov. 18. 14:40
 29/46 anonim ***** válasza:
83%
Neked aztán komoly vitakultúrád van. :D
2020. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
73%
29es nyugi csak saját magát minősíti ezzel a gusztustalan viselkedéssel, sokat pattog másoknál ugyanúgy így ip cím alapján feljelenti néhány ember majd utána nem fog így ugrálni azt garantálom :).
2020. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!