Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha egy játékra pénzt költök...

TheCilOo98 kérdése:

Ha egy játékra pénzt költök és jogtalanul ok és bizonyíték nélkül kitiltanak, majd csinálok új karaktert, amire pénzt költök és ugyanúgy kitiltanak mert az előzőt is, ezért feljelenthetem az adott játékot?

Figyelt kérdés
Egy magyar játékról van szó, és engem ezáltal, hogy az admin szórakozik, mert nem tetszem neki igazi pénzzel károsított meg!

2020. nov. 26. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy darab szerver van amin az admin ellehetetlenít a játéktól és az kizárólag online játék? Mert ha nem, akkor a játékot ugyanúgy tudod használni, legfeljebb nem minden funkcióját, vagy nem minden szerverre tudsz fellépni.


Feljelentés előtt azért olvasd el a felhasználási feltételeket, hogy mibe is egyeztél bele a vásárlással és használattal. Biztos, hogy benne lesz a tiltás és körülményei. Neked pedig szintén bizonyítanod kell, hogy jogtalan volt a tiltás, és miért.

2020. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Visszatérítést kell kérned a banknál azzal az indokkal, hogy nem nyújtják a szolgáltatást amiért fizettél.
2020. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha még azt is tudnánk melyik játékról van szó, sokkal átláthatóbb lenne a helyzet.
2020. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kaptam egy zavaros PM-et, amit nem oszthatok meg, de két tagmondatra reagálok. Ez volt benne:

"kliens bannt kaptam, az azért volt mert pvp-ztem egy barátommal s azt mondta az admin csalok [...] és haverom is mondta neki, hogy nem csaltam mert csak hülyeségből pvpz-tünk"


Nekem ez úgy hangzik, hogy valamilyen tiltott dolgot csináltatok, mert ha tilos a PvP akkor tilos, hiába csak két haver egymás között szórakozik egymással. Az admin azt látja hogy két játékos a szabályzatot szándékosan megszegi, és ezért bannol. Nem derült ki mi a játék, de nekem jogosnak tűnik a tiltás. Ha tilos as PvP, akkor nincs kiskapu és magyarázkodás, hogy ti megegyeztetek hogy nektek szabad.

2020. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom valami ócska mmo-ról van szó... xD Lehet metin vagy fortnite? xD
2020. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vagy inkabb Gta Rp.

Plusz ha tort szerverrol van szo, akkor nem lettel megkarositva, mert oda onkent toltesz fel penzt.

2020. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja, azt is mondta hogy azért bannolták mert az admin utálja őt. Jó pár évig voltam admin GTA multiban, és le se szarja senki a normális játékosokat, észre sem veszed, mert semmi dolgod velük. Akire meg oda kell figyelni az vagy képtelen másokkal együtt játszani normálisan és állandóan reportolják, vagy kezelhetetlen, vagy még agresszív is. Ha téged "utál" az admin, akkor azt valamivel elérted.

Szó nélküli bannolás sem jellemző, kivéve ha csalóprogramot használsz és az egyértelműen látszik. A többi esetben jellemzően figyelmeztetnek, és ezek folyamatos ignorálása vagy anyázással fogadása jár tiltással.


Én nem tudlak sajnálni, ne haragudj. Ez a 'mindenkit feljelentek és beperlek aki nekem nem tetszik' hozzáállás meg... gyerekes.

2020. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

TF2-ben vannak olyan magyar szerverek, ahol pénzért gyakorlatilag bármit vehetsz magadnak.

Csodálkoztam is rajta, hogy ha toxic vagy global chatben, csalsz, átbäszol másokat és banolnak a szerverről, pénzért bármikor unbanolnak :D

Sőt még admin jogot is vehetsz magadnak...

2020. nov. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem csaltam csak az admin azt hitte, lehet pvpzni, csak olyan szar a pluginje a szervernek, hogy ha gyorsan ütsz és laggolsz is akkor kidob, hogy csalsz, S az admin szeme láttára dobott ki, aki azt hitte az ellenfelem megölt volna, de én csalással kidobattam magamat.. ennyi a story, szóval teljes mértékben jogtalan!
2020. nov. 27. 18:12
 10/10 anonim ***** válasza:
De még mindig nem tudjuk hogy melyik játékról is van szó... Elég érdekes szabályai vannak ennek a gagyi játéknak...
2020. nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!