Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Osszezarva mas csaladtaggal...

Osszezarva mas csaladtaggal pl ferj - feleseg. Milyen programokat tudnatok ajanlani? Amit otthon is lehet, mert most nem lehet menni sehova se,minden zarva van.

Figyelt kérdés
2021. febr. 8. 11:39
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

mar eleg sok opciot kilotunk. PL kartya, filmek, sorozatok, tarsasbol is van csomo,de mar mint kijatszottuk tobbszor is. Most egy kirakot rakunk ki epp. Itt sajnos minden zarva van (nem Mo-n élunk) es mostanaba eselytelen,hogy ujra minden normalis legyen.

Pince sajnos nincs, a szex kerdessel nincs problema. Valaki kerdezte,hogy miert itt kerdezem. nyilvan mert biztos van mas is akinek hasonlo a "problemaja" es egyszerubb otletelni,hogy ki mit szokott. 10 even tul azert mar eleg sokmindent kimeritettunk.

2021. febr. 8. 12:01
 12/23 anonim válasza:
78%
Sport zenére, az még ki is kapcsol és az egészségre is jó.
2021. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%

Online menjetek színházba!


Pl:

[link]

2021. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
68%
Hát mi eszünk, főzünk, nagyon sok sorozatot megnéztünk ebben az időszakban. De mindketten dolgozunk is, szóval hétközben csak este vagyunk otthon, hétvégente meg ha jó idő van el szoktunk menni kirándulni. Illetve újítgatjuk a házat, most fogunk egy nagyobb projektbe kezdeni. Annyira szerintem nem vagyunk azért bekorlátozva, kocsmázni, bulizni előtte se nagyon jártunk, barátokkal így is össze tudunk futni, ami hiányzik hogy nem lehet menni külföldre illetve wellnesselni
2021. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%
De a házastársaddal nem vagy összezárva, vele együtt élsz.
2021. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%

Én sem értem ebben a kontextusban az "összezárva" kifejezést.


Pároknál valószínűsíthető, hogy mindketten dolgoznak, ez elviszi a nap nagy részét, még home office esetén is. Hét közben a maradék kevés időben bevásárlás, házimunka, főzés, vacsora, fürdés, TV vagy gép, fekvés szex, alvás.

Hétvégén irány a szabad, lehet kirándulni akár barátokkal is, vagy barátokat fogadni, vagy hozzájuk menni. Ha van kert, akkor lehet grillezni, bográcsozni, forralt bort iszogatva beszélgetni és a többi elfoglaltság, amiket előttem a többiek felsoroltak.

2021. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
53%
Vegyetek egy lakókocsit és járjátok az országot, az nem tiltott!
2021. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Osszezarva... nem mehetsz meloba, otthonrol dolgozol online. 0-24be egy legterbe. Igy mar vilagosabb,hogy mire gondoltam?
2021. febr. 8. 15:32
 19/23 anonim válasza:
76%
Mi tavasszal 3 hónapig voltunk "összezárva" és még csak nem is dolgoztunk. Mi jól elvoltunk😊
2021. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
82%

Miért kéne 0-24 otthon lenni?

Lehet menni kirándulni, sétálni, biciklizni, sportolni...

2021. febr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!