Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The sims 3 Nemzedékek vagy a...

The sims 3 Nemzedékek vagy a Házi kedvenc a jobb?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 15:30
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
A leszáll az éj annyira nem tetszik, sims 2-ben is megvan az éjszakák már az sem jött be nagyon. A világkörül meg sztem érdekes lehet, a leírtak alapján, meg amit te is leírtál. Még elgondolkodok, hogy a pets vagy esetleg ez legyen.
2011. okt. 25. 17:11
 12/32 A kérdező kommentje:
és még egy lehet ostobának tűnő kérdés, ha az alapjáték eredetiben van meg akkor ha én hozzá letöltök kiegészítőket, akkor rendesen fog működni a játék, lesz valami baja az alapjátéknak?
2011. okt. 25. 17:46
 13/32 anonim ***** válasza:

Sims 3 Pets !!!

Fényévekkel jobb!

2011. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Na, elmesélem nekem hogy jött be ez az egész. Először letöltött sims 3 alapot tettem fel semmi kieggel. Aztán megvettem az alapot a világ körüllel mert együtt olcsóbb volt. Utána letöltöttem még hozzá netről a leszáll az éjt és az álomállásokat. Így is működött (bár az én gépem vmiért nem tűri a simset és egy idő után mindig kidobott a játékból, de az biztos h csak a gépem miatt volt). És most ott vagyok h sehol, mert ez a ** gép nem jeleníti meg a lovakat a petsben és mindent letöröltem. na mind1, az a lényeg h nem baj ha hamisítványt és eredetit keversz (már ha bírja a géped a megerőltetést). Az álomállásokról is írjak még neked? A leszáll az éjhez, luxus lakás cuccokhoz, álomállásokhoz és a padlógáz cuccokhoz tudok torrent linket adni.
2011. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
hát lehet, hogy elötte tényleg megkéne próbálnom hogy elbírja e a gépem valamelyik kiegészítőt, mert már az alapnál is azt mondták a boltban hogy nem fog menni, azt kölcsönkértem és ment, nehogy itt is az legyen hogy hiába vettem meg és nem megy mert nem bírja igazság szerint a videókártya. még van egy hetem hogy eldöntsem mert születésnapomra szeretném. lehet megpróbálkozok egy álomállásokkal. amúgy magyarul van a játék amit küldeni akarsz? köszi, hogy ennyit segítesz :)
2011. okt. 27. 14:20
 16/32 A kérdező kommentje:
na hát végül sikerült valahogy letöltenem a pets-t, de ugyan az a gond mint neked a lovaknál sőt nekem az összes állatnál, sztem nem sokára kijavítják, de én azért gyors le is töröltem nehogy valami baja legyen a játéknak, hát egy kicsit lassú is lett, úgy hogy szerintem újra fogom telepíteni, és várok amíg már jók lesznek az állatok és majd utána veszem meg.
2011. okt. 27. 19:16
 17/32 anonim ***** válasza:
Szia! nekem meg van a nemzedékek, a házi kedvencet én is megszeretném már szerezni, mert jónak tűnik..^^ A nemzedékek tényleg olyan, mintha az alapjátékkal játasznál.. nem sok minden ujdonság van benne.. a simek felvehetik magukat videóra és a TV-ben megtudják nézni, van baba kocsi, csiga lépcső faház stb. és emlékeket is gyűjtenek már..:)
2011. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Sims 3 pets ben is vannak emlékek az izmok és a mell nagyságát is állíthatod az embereknél, valamint a férfiak szőrösségét is beállíthatod.

a limitált kiadásban biztosan. alapban nem tudom

2011. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
és neked rendesen működik a pets? amit én letöltöttem az nem volt jó, az eredeti is biztos ugyan olyan.
2011. okt. 29. 11:23
 20/32 anonim ***** válasza:

Igen, ha az álomállásokra célzol magyarul lehet letölteni, és rendesen működik (mármint nekem semmi bajom nem volt vele). Itt tudod letölteni: *****

(Ja és a mellnagyobbítás, tetoválások azok nem a petsben vannak, hanem a leszáll az éjben.)

Szóval akkor az állatokat nem jeleníti meg? Es ezt h erted? Kiír valamit, vagy lefagy vagy mi? Csak mert örülnék ha nem a gépem lenne az ostoba, mert akk javítás után működhetne rendesen.. Vagy nem is tudom, nekem ez már magas xP Sztem a videokártyánkkal van a baj :/



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!