Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The sims 3 Nemzedékek vagy a...

The sims 3 Nemzedékek vagy a Házi kedvenc a jobb?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 15:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az összes kiegészítő nagyon jó, nekem az Állomállások a kedvencem :)) A második a Háziállatok, imádok unikornisozni xDD Utána a Nemzedékek, kb mndig van ötmillió gyerekem, ezért jó az a kiegészítő :) A Világ körül engem 1hónapig kötött csak le, de úgy, hogy nem naponta simsezek... Az nem tetszett. Szerintem az Állomállásokat vedd meg, az nagyon jó:)
2011. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Ja és a Leszáll az éj... az mondjuk utolsó előtti, semmi extra. Aranyos :D
2011. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Zakuuro!

köszi a linket megfogom nézni mindjárt. Megjeleníti az állatokat csak éppen nem úgy ahogy kéne, mint neked szétesnek. Amúgy szerintem nem a videókártyával van a gond mert nekem akkor az alapot se játszaná le mert végülis nem felel meg teljesen az elvártaknak. Szerintem nem sokára lesz javítócsomag, kifogják javítani a játékot főleg ha sokan jelzik hogy nem megy.

2011. okt. 31. 17:30
 24/32 anonim ***** válasza:

Nincs mit, szívesen segítek.

Remélem hamar kijavítják mert már a hajamat tépem és nem szeretnék kopasz lenni... xD Többieknek amúgy nincs gondjuk vele?

2011. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Ha még mindig gond van a petsben az állatok megjelenítésével..azt hiszem van egy tippem mit csinálj, mert nekem sikerült megoldanom az ügyet szóval egész nap a gép előtt lógok xD Menj fel a GeForce oldalára (geforce.com) és tölts le a legújabb meghajtó programot. Lehetséges, hogy azt hiányolja a géped, mert az enyém szomjazott rá.
2011. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
köszi a tippet csak sajnos már rég letöröltem a játékot. de ha megmondod hogy ezen az oldalon pontosan mit hol kell megkeresnem akkor megpróbálom mégegyszer. megköszönném.
2011. nov. 3. 07:08
 27/32 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek, de ehhez tudnod kellene a géped adatait (gyártó,videokártya stb.), mert ahoz kell igazítani a letöltést.
2011. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
Szerintem a házikedvences a jobb.
2012. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Házi Kedvenc forever!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a Nemzedékek.

Nekem a házi kedvenc van meg, de nem tartok benne állatot, túl sokat kell velük foglalkozni (irányítani kell), nincs elég idő már egy állathoz is, ha legalább 2 simed van...

Sajnos csak evvel együtt tudtam megvenni az alapjátékot, mert csak így volt féláron a tescoba... Egyébként tuti, hogy a nemzedékeket vettem volna.

A favorit akkor is a világ körül!

2012. máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!