Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyennek képzelitek el a...

Milyennek képzelitek el a sims 4-et és milyenek várjátok el?

Figyelt kérdés

2012. márc. 15. 11:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Bugosnak
2012. márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Azon kivül meg milyennek akkarod?
2012. márc. 15. 12:21
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát például lehetne ismét városépítő rész ami a 3-ból kimaradt.Aztán szerintem az évszakok váltakozását és az időjárás változást bent lehetne alapból is.A járművek mozgását is megcsinálhatnák mert röhej hogy átmennek egymáson és ahogy fordulnak.De a legjobb lenne talán ha nem lenne bent nyúljárat és irányíthatnánk a munkahelyen és az iskolában is az embereket.
2012. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ezzen én is elgondolkodtam ne csak a szakmákba lehesen bemenni a munkahelyeden hanem a rendörkapitányságon,étterembe és a bünözöknél ahhol dolgoznak arra kíváncsi lennék.
2012. márc. 15. 12:31
 5/29 A kérdező kommentje:
ja és szerintem ne kelljen az állatokkal ismét várrni.
2012. márc. 15. 12:56
 6/29 anonim ***** válasza:
ja én is így gondoltam aki rendőr azt a munkája közben is keljen irányítani.Az állatos kiegészítő meg úgyis külön lesz hozzá, ha lesz egyáltalán.A Maxis most a Simcity5-ön dolgozik ami jövőre jelenik meg.Tehát a következő 2 évben biztosan nem lesz Sims 4, csak gagyi kiegészítők a háromhoz.
2012. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne olyan is, hogy az értelmes kiegészítőket egybe rakni! :D

Szóval lennének benne állatok is, meg jó lenne, ha nem csak egy város lenne. Pl:

-Kínai város

-Modern város

-Sivatag

-Tengerpart..stb. ne csak az az egy! Repülő is lehetne, ami nem csak úgy megy, hogy látjuk hogy ott repül valami.. hanem mintha házban lennénk, ott is lehet mászkálni :))

járhasson a sim táncklubba. Fodrászüzletet is vezethessen, meg a parton cápák is lehetnének, amik életveszélyesek xD

2012. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Ez érdekesnek tűnik:

[link]

2012. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
Nekem mindenképpen az évszakok hiányoznak. Meg a sok-sok nyúljárat idegesít egy kicsit. Egyébként a 3. elég cool lett, de nagyon várom a 4-es újításait, és én leszek az 1. aki megveszi, persze a kiegészítőket letöltöm xD Én nagyon nagyon repesnék egy olyan ötlettől, ha lennének évek: Pl. 1 év kb. 10-15 nap lenne (vagy te állíthatnád be) és így lehetne tényleges szülinap ( de ezt úgy sem fogják sajna megcsinálni) . Azt utálom, hogy ha a csajom tiniből fiatal felnőtt lesz, akkor várnia kell hogy a párja is az legyen- a szülinapokkal ezt is ki lehetne küszöbölni. Jah és a tinik miért nem gyárthatnak babát? Csináltam egyszer egy vicces családot és ott vicces lett volna. És kicsit több szakma-állás is lehetne, amivel arányos lenne a kereset is (pl. kukás alig él meg, orvos gazdag) stb... :)
2012. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
szerintem a szükségleteknél éhség mellett szomjasság is lesz (nem úgy értettem mint a sims3 leszáll az éjben a vámpíroknál) meg több munka meg épületek több bútorok és modernebbek is lesznek meg több hajak is
2012. jún. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!