Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyennek képzelitek el a...

Milyennek képzelitek el a sims 4-et és milyenek várjátok el?

Figyelt kérdés

2012. márc. 15. 11:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
2013. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:

Én megnéztem a youtubén a sims4 trailerét és sokkal jobb a grafika úgy néz ki mintha valóságban lenne.Ezt nézd meg:a youtubén:The Sims 4 - 'Official Trailer'.Nekem csak az zavar

,hogy nem láttam az arcukat.Olvastam,hogy már csinálják.

2014-re adják ki.Mert a sims 1-et 2000-ben,a sims 2-t 2005-ben úgy tudom a sims 3-t 2009-ben adták ki.Én magyarrul szeretném játszani.Nem szeretném azt,hogy simslish nyelvül beszélnek mert nem értem.Hanem azt szeretném,hogy magyarul is beszéljenek.Azt is olvastam nem

kell mindig internetkapcsolat.Még korhatár nincs.Sokkal jobban néz ki mint a 3 sims előd.Jobb grafika,jobb hang.Jó lenne benne akvárium,billiárdasztal.Minden extra dolog egybe lenne.Lenne esetleg egypár kiegészítő mint pl: Házi kendvencek,valamilyen éjszakai mulatozás Sims 2:Éjszakák vagy Sims 3: Leszáll az éj ilyesmire gondolok.Valamilyen nyaralós ahol lehetne menni nyaralni pl: országokba.Évszakok is jó lenne.Ne foglaljon sok helyet főleg a memórián (ramon) minium 2gb :win 7;1;5gb:win xp.

2013. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
legyen benne olyan bolt mint a H&M legyen alap ruha utána vásárolgasanak a többiben nagyon egyet értek....
2013. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=WjPPjU8OARg


http://www.youtube.com/watch?v=-oMxVGmeO-s


Hát nem vagyok annyira oda a grafikáért, főleg, hogy hivatalosan is megerősítették hogy kisebb lesz a gépigénye a 3-tól.. :D többet vártam volna:D

2013. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
mesziröl jolnézki a grafika de közelröl látszik hogy gagyi..
2013. aug. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Grafikailag én is többet vártam. Mint mondták már, jó lenne, ha nem kéne hónapokat, éveket várni 1-1 "fontosabb" kiegészítőre (évszakok, állatok). És örülnék, ha a 4-ben is lehetne majd szabadon mozogni a városban, mint a 3-ban. A "betekintés" a munkahelyre is tetszett. :)
2013. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
agyerekek fokozatosan nojenek ne hirtelen
2013. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Én elvárnám hogy legyen benne olyan funkció, amiben lehet utakat is építeni, meg stb. Tehát hogy teljes egészében te építsd meg a városod. :)
2013. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Én egyet értek a többiekkel, de én annak is örülnék, ha lenne benne több város, és mindegyik más lenne (bulizós, tengeres, afrika stb.) és ellehetne dönteni, hogy hol lakj, majd akár olyan is, hogy repülővel ellehetne utazni, de csak annyira, hogy ott nyaralnak. (;
2014. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!