Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyennek képzelitek el a...

Milyennek képzelitek el a sims 4-et és milyenek várjátok el?

Figyelt kérdés

2012. márc. 15. 11:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Lehet nem lesz de ha lenne,

Kéne bele

-Szebben kidolgozhatnák a sim-eket nem mint a sims 3-ban

-Saját várost lehessen csinálni

-Legyenek benne apartmanok

-Legyen benne időjárás évszakokhoz viszonyítva és időjárásjelentés

-Több interakció vagy ahogy mondják

-Ó, és szép grafika

Most csak ennyi jutott eszembe.

2012. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőhöz hozzá tenném

-Legyen olyan mint a sims 3-ban szabadon járkálhatunk az utcán

-Egy KIS akció (Néha az (üzletekben)elő bukkan egy fegyveres (csávó)

-A munkahelyre belehessen nézni

Bár én ugy gondolom amit ti is felsoroltatok néhány benne lesz azok örülni fognak másoknak nincsennek benne a tervei azok pedig egy kicsit csalódottak lesznek (bár szerintem attól függetlenül tetszeni fog nekik) de ez a gépen rohadt sokat fog foglalni.

2012. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Itt azlrt sokan írtátok, hogy legyen benn több város meg rakják bele a jó kiegészítőket egyből. Ez technikai okokból is lehetetlen és pénzügyileg se lenne jó az EA nak. Egyrészt gondoljatok bele: Ha lessz egy tényleg normális grafikája a játéknak az tuti megdobja a méret +2 gigával(ez biztos meglessz).Ha még belezsúfolnák pl. az évszakokat az még legalább 3 giga, és itt már megis haladtuk a 8,5 gigát amit a legnagyobb DVD lemez elbír. Ha még esetleg az állatokat és bele akarjuk rakni az kb. 2,5 giga. Két DL DvD az már négyszer anyiba kerülne mint eredetlieg a Sims 3nál így a játék a boltban nem 13ezer lenne hanem 15ezer.De mivel a készítők úgyis csak az egylemezes megoldásra szavaznának így kivennének egy csomó mindent a játékból ami alapból tök jó lenne, hála az évszakoknak és az állatoknak:D Úgyhogy én nem kívánom, hogy belerakják. Egyébkén az nekem is szimpi, hogy be lehessen menni vele dolgozni:)
2012. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
Szerintem a sims 4-et már nem DVD-n fogják árulni, hanem pendriv vagy blu ray. Azzal pedig már meg is van oldva a méret problémája. Egyébként szerintem jól jönne még pár építési funkció, esetleg a családkészítőben is változtathatnának egy kicsit. A többiben én is egyet értek.
2013. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Áh kétlem a pendrive-ot hiszen túl költséges. Azt inkább drágább programoknál, rendszereknél használják. Viszont az inkább hihetöbb, hogy ilyen letöltögetős lesz.
2013. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:

szerintem lehetne olyan is benne,mint pl.:

lehessen a kanapén fekve olvasni,ugrálni az ágyon...stb.

2013. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
Szerintem lehetne benne több nyaralási helyszín, pl. Kenya féle szafari, vagy Amazonasi dzsungel, és ott fel lehetne fedezni dolgokat, mint a sims 3 utazásos kiegészítőben, de simán nyaralni is lehetne, mint a sims2-ben (vagy mint a sims 3-ban ezer év játék után), benne lehetne a hajótörött krónikák szerű kiegészítő is, bár remélem az már a sims 3 szigetvilágban is meglesz, az ünnepek jobban meglehetnének benne, mondjuk a játék elején ki lehetne választani, hogy az adott család hindu, zsidó, keresztény, muszlim, buddhista, ateista, meg lenne benne 1-2 viccesebb is vudu, és totem, vallás, és ennek megfelelően lennének ünnepek, meg viseletek... Lehetne benne jobb belváros, több gyönyörű villa, több munkahely, jobban részt lehetne venni a munkában, vagy az iskolában, de nem lenne kötelező mindenkivel ott lenni, mert a többiek a feladatokat maguktól elvégeznék, és lehetne pl. cirkusz benne, ott is lehetne oroszlán, és mondjuk a bébit hazavinné valaki nevelni, vagy lehetne egy állatkert is, ja és az egyetemen többféle szak, és több buli... persze gondolom ezt elég nehéz megvalósítani, de a technika fejlődik, és úgyis részekben adják ki, hogy minél több dolgot megvegyenek....
2013. márc. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az xboxos verzióban legyenek lovak, legyen egy kreátor oldal, ahol rucikat és hajakat te csinálhatsz, és xboxon, kinecttel lehessen mozogni
2013. ápr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Javítsanak a járművek mozgásán, ne olyan hülyén szálljanak be, legyen benne háziállat, a közösségi házakba belehessen menni.. meg legyen már benne egy kis alkohol :)
2013. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Jah és amikor tanulnak a srácok, be lehessen menni, bármikor önként jelentkezzen, feleljen stb.
2013. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!