Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megakarom venni saját pénzből...

Megakarom venni saját pénzből a CoD Black Ops 2-t, de nem engedi apám?

Figyelt kérdés
Pedig amit nyári munkával kerestem pénzt,arra kêne költenem amire akarom. Nem? Az a baj hogy azt hiszi amit a TV-ben mondanak(lövöldözős játékból-> tömeggyilkos ámokfutóvá válás) Mondtam már neki hogy MO-n úgyse lehet fegyvert szerezi szóval nem tudom mit aggódik... Hogyan beszéljem rá? 17/F

2013. júl. 12. 00:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Letölteni nem akarom mert akkor nem működik a multiplayer :S
2013. júl. 12. 00:24
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem tudod meggyőzni, de talán nem is olyan nagy baj. Elég drága ahhoz hogy később megbánd, hogy csomó pénzt rááldoztál. Inkább örülj neki, hogy értelmesebben töltheted azt az időt, amit codozásra pazarolnál. Most persze rossz, de később örülni fogsz, hogy nem vetted meg.


Egyébként 17 éves vagy, ez azért már kicsit sok ahhoz, hogy megszabják, mire költheted azt a pénzt, amit amúgy te kerestél. Nem?

2013. júl. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 D.C.M. válasza:
0%
hujeség lene megveni mert kur*a szar játek multit nem probáltam de anyiert nem eri meg veni
2013. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 monster119 válasza:
A codok mind szarok vedd meg a bf 3 vagy várd meg a 4 et
2013. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A BF3 már megvan
2013. júl. 13. 02:17
 6/6 monster119 válasza:
Az jó nekem is csak azėrt írtam mert jó a játėk
2013. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!