Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gyerekek tűnnek el a Talking...

Gyerekek tűnnek el a Talking játékok által? Tényleg életveszélyessé válhat egy androidos játék?

Figyelt kérdés

A Facebookon láttam egy képet, csak sajnos nem tudtam ide beilleszteni, hogy ti is lássátok, de az volt a kép lényege, hogy egy ember Angela és Tom meg ezek a Talkingos állatok szemén keresztül figyeli meg a gyerekeket,kideríti, hogy hol laknak, és, hogy már több gyerek ennek áldozatává vált,.eltűnt.

Aki tud erről valamit, van véleménye az kérem segítsen nekem. Köszönöm.



#veszély #törlés #Talking Tom #Talking Angela #gyerekek eltűnése #Talking Ginger
2014. szept. 12. 05:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 Trik válasza:
Én nem tudom igaz-e de én is most olvastam a facebookon. Mindenesetre én letörlöm.
2015. ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
A cicaszemén, azaz a kijelzőn keresztül tuti nem lát senki semmit. Maximum az előlapi kamerán át. Matrica rá, ennyi.
2015. ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim válasza:
Nem igaz, természetesen, kacsa az egész: [link]
2015. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim válasza:
10%
Letöltöttem a My Taking Angela-t ma a telefonomra. Belementem az alkalmazásba és azt írta ki, hogy: "I need microphone access to hear you!". Gyorsan kiléptem az alkalmázásból és akkor láttam a facebookon azt az oldalt ( [link] leírják , hogy veszélyes ez a cucc, és hogy látnak minket a kamerán keresztűl. Leragaztottam a biztonság érdekében, és 5-10 perc múlva le is töröltem a játékot, de nem merem levenni róla a papírt! Nem léptem be a játékba meg semmi. Ugye nem látnak engem?:( Nem merem levenni róla a papírt:(
2015. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim válasza:
Az állatok szemén keresztül?? Az a monitoron van :DD és amugy is kamu ;) nekem is megvan egy ideje,de semmi sem történt eddig,és nem is fog.
2015. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 floranagy válasza:

Én tudom, hogy kamera van a szemébe de azt nem értem , hogy az elülső kamerádon , hogy tud figyelni??

Elhiszem, hogy tud...csak azt nem értem , hogy hogy.

Válaszoljatok!!!pld.

2015. ápr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim válasza:
Ma tett fel kérdéseket és ,nem adtam meg és le mentettem a szemét,volt valami,szóval le is szedte.A mai technikával már minden lehetséges. Én a laptopom is le cseréltem és nincs már benne kamera... sose tudni .
2015. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 jaggerswager válasza:
16%

Igen igaz.személyes kérdéseket tesz fel..

hova jársz suliba?mikor jössz haza?hol szoktál sokat lenni?..magyaroszagon is van egy ilyen csavesz.és egy fekete rendszám nélküli kocsival szokott az aldozatok után menni

2015. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nevetséges :D

Az emberek buták és hiszékenye, és ha nem tudják hogyan működik valami inkább elhiszi a rémhíreket, ezt értem arra, hogy az egyik cikkben olvastam, hogy egy kislány és a báttya otthon játszottak az alkalmazással írta, hogy van egy báttya majd kilépett aztán amikor visszatért a játékhoz az cica megkérdezte, hogy hogyan van a báttyád anyuka vagy mit tuom én kicsoda egyből úristen egy alkalmazás hogyan képes emlékezni arra hogy van báttya, úgy hogy naplózza a beszélgetést, mint ahogy régen volt az msn-nnél is. Valahogy elképzelhetetlennek tartom, hogy egy alkalmazást amit több százezren letöltöttek a világba egyetlen pedofil vagy akár több válaszolna mindegy egyes embernek. Az meg végképp nevetséges, hogy a szemében ott egy ember.... Mindehez internet szükséges, hogy kamerán keresztül lásson, vagy chatelni tudjon ha valóban élő személy válaszol. Én letöltöttem az alkalmazást és internettel vagy anélkül ugyan úgy működött, válaszolt, kérdezett. Azért tesz fel ilyen egyszerű buta kérdéseket hogy mikor jársz haza az iskolából, hova jársz iskolába, mert kisgyerekeknek szól ez a játék, ilyenekre még egy 3 éves is tud válaszolni...Bezzeg ha a Pitagoras tételt tenné fel kérdésbe senki nem lázadna és háborodna fel. Visszatérve a szemére, terjednek most azok a képek amiket látszik egy ember benne, vagy egy szoba. EMBEREK PHOTOSHOPPOT ISMERITEK? Ha kell odaszerkeztem a saját fejemet aztán még elterjed, hogy én vagyok a pedofil :D

TÉRJETEK ÉSZHEZ KÖNYÖRGÖM :) NE LEGYETEK HISZÉKENYEK!

2015. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim válasza:
12%

Az a baj, hogy ez nem kitaláció. Ha jól tudom a statisztikát akkor 22 gyerek tünt el az a játék miatt.


Vagy csak mind véletlen, hogy elrabolták őket és mind ugyan azzal a Talking Tom játékkal játszott.



Illetve halottam már olyant is, hogy kérdezgetett tőle a macska, hol laksz ilyeneket. Szerintem alapból nem kérdezget max amit te mondasz neki :)



Ilyen a világ itt már minden megtörténik :)

2015. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!