Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gyerekek tűnnek el a Talking...

Gyerekek tűnnek el a Talking játékok által? Tényleg életveszélyessé válhat egy androidos játék?

Figyelt kérdés

A Facebookon láttam egy képet, csak sajnos nem tudtam ide beilleszteni, hogy ti is lássátok, de az volt a kép lényege, hogy egy ember Angela és Tom meg ezek a Talkingos állatok szemén keresztül figyeli meg a gyerekeket,kideríti, hogy hol laknak, és, hogy már több gyerek ennek áldozatává vált,.eltűnt.

Aki tud erről valamit, van véleménye az kérem segítsen nekem. Köszönöm.



#veszély #törlés #Talking Tom #Talking Angela #gyerekek eltűnése #Talking Ginger
2014. szept. 12. 05:47
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
88%
"Hétfőn bekapcsolták az alkalmazást és a macska megkérdezte: Angelika, hogy van a bátyjád? (honnan tudja egy alkalmazás ezeket megjegyezni???" - Elég könnyen.... Ha egy 50 éves ember ülne mögötte, az honnan tudná meg jegyezni, amikor több millió ember használja? Ez már nevetséges, aki ezt be veszi, az nem normális.... Ha a szemében ott egy ember, mi van akkor? Képernyőn keresztül nem tud látni téged, ha nincs első kamerád...
2015. ápr. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem, ha egy pedofil hacker feltöri, az nem olyan hülye, hogy oda rakja SAJÁT MAGÁT a szemeibe.... Így elég könnyen le tud bukni....
2015. ápr. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim válasza:
Ha tényleg ilyen elmék lennének, egyből WIFI alapján mérnének be, nem így. Amúgy a biztonságot tényleg növelni kéne, mert egy ismerősömmel erről beszéltünk, utána meg csináltam egy alkalmazást amivel bármikor lefotózhattam. Bár az nem pont ilyen volt, meg a dolognak elég kamu szaga van, jobb félni, mint megijedni.
2015. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 -Zsoller válasza:
Én nem értem. A szemén keresztül hogy figyelhet minket? Ha még azt mondanák, hogy előlapi kamerán keresztül, akkor OK, de így? És ha valakinek nincs előlapi kamerája, akkor azt hogy figyeli? Segítsetek már!
2015. máj. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim válasza:

Hát érdekes.. Minden esetre nekem ígyse-ugyse kell félnem mert betört telomon még az lcd is szval használni nem tudom... Viszont tényleg teli van a net is ilyen történetekkel hogy egyre több gyerek tűnik el, szval valami valóság alapja csak van.

Viszont ha nincs előlapi kamerád akkor nem tud figyelni, ha meg van akkor meg kapcsold ki a gps-t meg a helymeghatározást és hiába lát ha nem tud bemérni..

Ez egy legenda hogy képernyőn keresztül is lát...

2015. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
88%
Én tegnap töltöttem le, megadtam a címem, nevem... most várom a híres pedofilt, úgy is ennék már egy kis pedo pörköltet, vagy egy kis pedo gordon bleut :)
2015. máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 Dani20026300 válasza:
63%
Szerintem tényleg megvan "hackelve"..... De valami megfélemlítés az Outfitnek vagy mi a nevének (ők csinálták a játékot) hogy ne legyen bevételük,lehet hogy nem is lát minket csak egy videó van bevágva oda hogy letöröljük.... De lehet hogy nem,de akkor sem látna a képernyőn keresztül... Amúgy is, nem magyar ember volt,nem? Lehet hogy valaki Amerikában szórakozik ezzel,ő biztos idejönne Magyarországra kb 2 emberét? Nekem ez a véleményem. 13/F
2015. máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 DorkoC válasza:
Áh... hogy lehetek ilyen hülyék??? Szégyellem magam miattatok.. Szóval én most kitalálom hogy a tesómat elrabolták ez a Talking Angela miatt akkor 100% hogy elrabolták??? Istenem.. KAMU AZ EGÉSZ!!!! Csak azért van ez a felhajtás h mindenki letöltse ezt az app-ot és híres legyen semmi más... Aki elhiszi az jó hülye.
2015. máj. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim válasza:
Igaza van előttem szólónak. Szerintem is meg lehet hackelve, de hogy láthatna már képernyőn keresztül!? Mondjuk én kicsit félek az ilyenektől, meg a fekete kocsis sztoritól is. Én nem láttam senkit/ semmit a szemében, de tett fel személyes kérdéseket, pl: Hogy hívják a legjobb barátod, hány éves vagy (?). Persze nem igazat válaszoltam. 14/L
2015. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 DorkoC válasza:
Persze hogy tesz fel kérdéseket.. mert gyerekeknek van kitalálva.. szóval most megkérdezem mi a neved akkor pedofil gyilkos minden vagyok?? Ne legyünk már majmok emberek
2015. máj. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!