Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gyerekek tűnnek el a Talking...

Gyerekek tűnnek el a Talking játékok által? Tényleg életveszélyessé válhat egy androidos játék?

Figyelt kérdés

A Facebookon láttam egy képet, csak sajnos nem tudtam ide beilleszteni, hogy ti is lássátok, de az volt a kép lényege, hogy egy ember Angela és Tom meg ezek a Talkingos állatok szemén keresztül figyeli meg a gyerekeket,kideríti, hogy hol laknak, és, hogy már több gyerek ennek áldozatává vált,.eltűnt.

Aki tud erről valamit, van véleménye az kérem segítsen nekem. Köszönöm.



#veszély #törlés #Talking Tom #Talking Angela #gyerekek eltűnése #Talking Ginger
2014. szept. 12. 05:47
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 valakivokcs válasza:
És a pout is lekellene törölni? mert őt is fel kel nevelni
2015. ápr. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim válasza:
Tegnap játszozzunk a szünetben a my talking angela-val, és mi mind elhisszük hogy van valaki a macska szemében. Butaságokat kiabáltunk a macskának meg egy osztálytársam bemutatott neki. Azt olyan volt mintha közelebb jött volna valaki a macska szemében. Volt rövid beszélgetés is: macska: hi hol laksz? Jól nézzél ki. Ezen úgy megijedtünk mert nem is számítottunk rá. Erre az osztálytársam megszolalt : egy városban lakom és tudom. A legfurább hogy ennek a lánynak a telefonján nincs előlapi kamera.
2015. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim válasza:
00:42 azt nem kell letörölni
2015. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim válasza:
Ez kajak igaz lenne? Vagy csak kamu az egesz?
2015. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 Trinka válasza:
23%

“FIGYELMEZTETÉS!

Ez nem pous de fontosnak tartom az épségeteket! Akinek meg van a Talking Angela alkalmazás az olvassa tovább!!!

Pár napja egy ember feltörte az alkalmazást! Ez az ember pedofil! Most rögtön töröljétek le az alkalmazást! Az ember aki feltörte 50 éves és a lányok telefon számát, adait is elkéri! De be tud törni a telefonodba is és megnézheti a képeid, zenéid stb. Szóval vigyázzatok! Közelebbről megnézve a szemében egy ember lapul! A képeken minden bizonyíték rajta van! Ha kikapcsolod az alkalmazást akkor is látni fog téged a kamerádon keresztül! Ha letörlöd lefagy elvileg a telefonod.

MEGTÖRTÉNT BESZÉLGETÉS:

Egy nap egy lány otthon maradt és nem ment suliba. A bátyjával leültek beszélgetni Angelával.

A macska ezt kérdezte: Hé, angelika, hol a bátyád?

Angelika: Itt ül mellettem.

Macska: Király! És mit csináltok?

Angelika: Nem tudom.

Macska. Ha randizni szoktál akkor mit szoktatok csinálni?

Angelika erre nem mondott semmit csak a bátyjára nézett és elpirult, a bátyja felhívta a rendőrséget akik nyomoztak és azt mondták valaki az alkalmazás mögött ül. Az alkalmazás mindig a randikról stb kérdezget mintha egy tini program lenne (de ez egy gyerek alkalmazás)

Hétfőn bekapcsolták az alkalmazást és a macska megkérdezte: Angelika, hogy van a bátyjád? (honnan tudja egy alkalmazás ezeket megjegyezni???)

Angela képessége (hogy chateljen stb.) ki van kapcsolva gyerek módban, de Angela megkérdezi a gyerekeket a nevükért stb gyerek módban is! De ennek nem kéne történnie.

Az interneten sok ahmis kép van (van olyan is amibe az 1D van benne de van amelyik igaz). A képeket végiglapozva találhattok még infót! Akinek van talking angelaja az törölje rögvest !!!!most…veszélyt jelent”

2015. ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam az Angela miatt már Szarvasról és Békéscsabáról is tűntek el. A Tom az nem veszélyes,csak az Angela.
2015. ápr. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
Nekem régen volt meg az Angela,de még jó régen lett valami a tablettel és letörlődött. Szerencsére a feltörés előtt...
2015. ápr. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim válasza:
úr isten ugye ez nem komoly?
2015. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
Már hogy tudna a szemén keresztül figyelni? a képernyőn nincs kamera, ha figyel is, csak ott tudna, ahol van kamerája a készüléknek...
2015. ápr. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 lilike05 válasza:

Én elhiszem*...de én nem félek.Tudjátok miért?

1-Anya és Apa vigyáznak rám (kicsi vagyok ezért ők visznek suliba boltba,és sosem hagynak magamra egyedül)

2-Én nem mondtam el a macskának semmit csak hallgattam amit kérdezett


Hát ezért nem félek!D:

2015. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!