Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gyerekek tűnnek el a Talking...

Gyerekek tűnnek el a Talking játékok által? Tényleg életveszélyessé válhat egy androidos játék?

Figyelt kérdés

A Facebookon láttam egy képet, csak sajnos nem tudtam ide beilleszteni, hogy ti is lássátok, de az volt a kép lényege, hogy egy ember Angela és Tom meg ezek a Talkingos állatok szemén keresztül figyeli meg a gyerekeket,kideríti, hogy hol laknak, és, hogy már több gyerek ennek áldozatává vált,.eltűnt.

Aki tud erről valamit, van véleménye az kérem segítsen nekem. Köszönöm.



#veszély #törlés #Talking Tom #Talking Angela #gyerekek eltűnése #Talking Ginger
2014. szept. 12. 05:47
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim válasza:
2015. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim válasza:
53%
Ez egy nagy hülyeség xdd nekem le volt töltve és nem kérdezgetett semmit xdd a szemébe sem volt semmi xdd a kamerám se kapcsolt be xdd :D ezt csak valamelyik hülye ember kitalálta hogy íjesztgesse az embereket vagy lejárassa a céget
2015. máj. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
81%
Na jóóó most nagyon elfáradtam :DDDDDDDDDDD nem csodálom hogy ilyen szar országunk van ha ilyen buta emberek élnek itt #29/62-es voltam szintén :D
2015. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem igaz! Butul a világ! Istenem, gondolkozzatok!!!!!! Valaki elkezdte terjeszteni ezt az óriási baromságot, és azóta már rohadt sok osztálytársam is ezzel baromkodik. 1. Elől nincs kamera, te jó ég!!! Ha meg kérdéseket tesz fel, adj meg teljesen mást! Egyik ismerősömnek állítólag a pounál volt ez. Én nem azt mondom, hogy játszatok vele, mert elég veszélyes lehet, de gyerekrablás. Amerikából..... OMG!!! Azért teljesen ne legyünk hülyék!!!! [link]


Aki fél, olvassa eel ezt, vagy beszéljen a szüleivel! Én is ezt tettem. Amúgy meg teszek erre a játékra, csak egy családtagom (felnőtt)játszik, kb. évente 1x. Ennyi, akik meg azt írják, velük ez megtörtént... Hát ebből nem azért, de nem sok igaz. Mindenkinek: nyugi! Én is gyerek vagyok, de csak 1x bizonytalanodtam el! nyugi!!!

2015. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
* ne játszatok vele xd
2015. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim válasza:

Igen engem is el rabolt már egy párszor Angela :( az egyik vesém hiányzik. Ez borzasztó!!!!!!!

Gondoljatok már bele , ha már ilyen sok ember azt hiszi , hogy ez a játék gyerekeket rabol akkor miért van még mindig fent a playáruházba? Ha egy fekete rendszámú kocsi jár a városba akkor a rendőrök basznak rá , hagyják menni a kocsit..Hogy lehet ennyi eszetek? :D

Én is letöltöttem a játékot és még mindig élek (igen amúgy el menekültem Angelatól és azért..)

Kérlek titeket ne vegyétek be ezeket a marhaságokat :D

Ha igaz lenne ez az egész akkor tuti megtalálták volna azt a pedofil embert :D

Nyugodjatok meg :)

16/L

2015. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 tabaki ***** válasza:

Szomorú história, hogy a kiváló GYK-n is olyan televénye burjánozhat ki a badarságnak, mint ennek a kérdésnek a korai kommentjei. Kiegészítés a Számítástechnika rovatból:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2015. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:

Húha, úgy látom ezt anno jó sokan besz opták. :D

Hát, az emberi hülyeség határtalan. Kedvencem az az állatfajta, amelyiknek a facebook az isten, amit ott írnak, az igaz és kész. :D

2016. júl. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim válasza:
Én nem mondom hogy igaz. De azért legyen mindenki óvatos mert csúnya világban élünk és bármi megtörténhet.
2016. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
Bármi megtörténhet? Te hol élsz? Észak-Koreában?
2016. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!