Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW Függőség ellen mit tegyek?

WoW Függőség ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
5éve wowozok.kisebb nagyobb kihagyásokkal barátnőm megkért hogy ebben az évben már ne folytassam.Januárban megfogadtam hogy nem játszok többet,viszont csak júliusig bírtam és megint elkezdtem!?..próbáltam már mindent...dolgozok mellette de mikor hazajövök még így is 1-2 órát le kell ülnöm a gép elé ha mindent megcsináltam itthon egyszerűen a kikapcsolódás céljából..valami tippek? hosszútávon ez rossz hatással lesz 24/f?
2017. aug. 16. 05:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
1-2 óra naponta nem függőség. Szerintem.
2017. aug. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

1-2 óra az még nem függőség. Ha már 4-5 órárol lenne szó akkor az már azz lenne.

Ha valaki úgy szeret kikapcsolódni hogy játszik akkor azt fogja tenni.

Valaki meg olvasni szeret kikapcsolódásból.

Valaki meg a facebook függő...

2017. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
1-2 óra tényleg nem gond, főleg ha nem akkor csinálod amikor a barátnőd ott van. Ha vele többet foglalkozol mint a játékkal, meg fogja érteni, hogy téged ez kapcsol ki.
2017. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1-2 óra az tényleg nem függőség. Főleg munka után mindenkinek szüksége van egy kis kikapcsolódásra. Van aki olvas, van aki leül tévézni, van aki játszik. Ez teljesen normális dolog. Téged ez kapcsol ki, erre van szükséged. A barátnődnek is 100%, hogy van ilyen időtöltése, lehet ő meg munka után 1-2 órán át failbookon ül.
2017. aug. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem sem gond. A problémás WoW függők simán játszanak napi 6-10 órát, nem tudnak megtartani egy munkahelyet, nincs párkapőcsolatuk.


Más emberek többet TV-znek annál, amennyit te játszol. Azért meg senki nem szokott károgni. A facebookról már nem is beszélve...

2017. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De az 1-2 ora is fuggoseg, ha minden nap le kell ulnie a gep ele akkor meg a fel ora is fuggoseg.

Hosszutavon a parodon mulik. Vagy elfogad, vagy elhagy ha te nem tudod abbahagyni.

2017. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt hozzafuznem hogy en 8 ev Aion es 5 ev War thunder mellett van stabil munkahelyem, feleseg es gyerekek. Csak kompromisszumot kell kotni.
2017. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszaitokat!!
2017. aug. 16. 16:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Őszintén, ez semmi, nekem van néha hétvégém hogy péntek-vasárnap 30-35 órát játszom.
2017. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az szép régen és is nyomtam 15 órákat de utána kiégtem :D
2017. aug. 21. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!