Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends Vladimir?

League of legends Vladimir?

Figyelt kérdés

Nemrég értem el a 30-as szintet és most már egyre gyakrabban pvp-zek.Szeretném végre Vladimirt is kipróbálni,de nem nagyon játszottam még vele.

Valaki tudna tippeket adni ?Érdemes most vele játszani ?Top-ra vagy Mid-re érdemesebb vinni ?



2017. dec. 29. 18:12
 1/1 anonim válasza:
Mivel mostanában érted el a 30-as szintet, ezért bármelyik champet érdemes válsztani, mivel ezen a szinten az ellenfeleknek nincsen nagy tudása ellene. Szerintem miden használhatóbb, topra max counterpickként hoznám el. Az e aktiválása közben tudod használni a w-t, emiatt ha w aktív, aközben is tudsz zónázni és sebezni. Az ultit pedig a kezdeményezések legelején érdemes elnyomni, mivel hosszab idôbe telik, mire sebez is, és addigra jól jön a plusz hp. A felerősített q-dat pedig laneelés közben az ellenfelednek nem szabad hagynia, hogy az elsüsd rajta, ezért hátrálnia kell, ezáltal, ha lasthitelni szeretni, akkor a q-dal ezt meg tudod akadályozni, vagy nagy sebzédt okozol vele és még gyógyulsz is. A felerősített q-val próbáld meg mindig az enemy hősét lőni, mert sokkal több hp-t kapsz vissza, mintha minionba sebeztél volna és sokkal többet is sebzel vele.
2018. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!