Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mostanában lett ennyire...

Mostanában lett ennyire hisztis és gyenge a gamer közösség, vagy mindig is ilyen volt csak én nőttem fel?

Figyelt kérdés
Mikor online játszok, mást le látok mindenhol csak hisztit, anyázást, sértődést, trollkodást, hatalmaskodást, meg gyermeteg bosszúkat. Kiváltképp LOL-ban. Annyira mérhetetlenül gyengék és gyávák lettek a felhasználók, hogy képesek már a játék legelején feladni a meccset. Vagy mikor épp csak egy hajszállal állunk rosszabbul a középjátékban, ami egyik pillanatról a másikra is változhat. Felfoghatatlan. Ha nem tükörsima a győzelem, sokan már lépnének is ki a fenébe. Hol van ezekből a játékosokból a kihívás öröme? És nem mentség, hogy valaki gyerek. Én is voltam 10 éves, és végigvittem a Supermario Bros 3-at NES-en, ahol nem volt mentés. Végigvittem rengetek rohadt nehéz játékot, százszor és ezerszer buktam el, mire végül sikerült, de a kudarcokból tanul az ember. Amúgy is, szerintem abszolút igaz az a mondás, hogy "lose is fun". Nagy kedvenceim a Tower Defense játékok "endless" módja, ahol a végén úgyis kikapsz, de meg kell próbálnod minél tovább húzni. Lol-ba is, ha vereségre állunk, onnantól átkapcsol az agyam tower defense módra, és csak megpróbálok minél tovább kitartani, az is élvesetes, és tanulságos. Miért gyengültek el ennyire az emberek? Hogy lett ilyen mérhetetlen bűzölgő métely a játékosrátsadalom?

2019. júl. 8. 15:48
1 2
 11/14 anonim válasza:

Hali!


Én most kezdtem a Lol-t. Régen én is élveztem Nintendo-n játszani. :)

Szerintem attól függ kivel játszol, mert sokan szokták írni a "gg"-t, de a feladásos dolog engem is kiakaszt, én mindig "nem"-re megyek, mindegy hogyan állunk.

2019. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sokan a gép előtt élik ki magukat.Elég ránézni erre az oldalra.Ugyanez megy a játékokban is,na meg a 8 éves vérpistikék akik a turret alá flashelnek(sajnos nincs korhoz kötve a játék és a regisztráció könnyű,ingyenes) de azért te vagy a hibás.


Le kell némítani azt,aki hisztizik és kész.Na meg nem foglalkozni velük(sokaknak nem megy,kicsit gyakorolni kell).Sose vedd magadra,amit mondanak.

2019. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem a LoL a legtoxikusabb játék egyébként. Semmit nem tesz a riot a játékközösségért. És akkor minden egyes meccsen beírja valaki hogy ,,open mid,ff or i go troll" meg a hasonlók mert egyszer meghalt. Aztán a ha reportolom akkor sose kap bant. Múltkor mikor rákot kívántak nekem meg mondták hogy autista vagyok mert a nemre szavaztam feladásnál azért sem kapott senki bant...
2019. aug. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Félig meddig igaz, de kicsit meg kell védenem a Riot-ot, mert bár lehet hogy sok esetben nem járnak utána a report-oknak (mert sok barom folyton reportolgat mindenkit, és az követhetetlen hogy jogos e vagy nem), de mikor írtam nekik levelet, válaszoltak rá, méghozzá magyarul. Bejelentettem egy gyereket, aki rangsorolt meccsen állt neki trollkodni, és ők komolyan utána is néztek, és kibannolták, mert már amúgy is sok volt a rovásán. Tehát, ha valami komoly gond van, akkor írni kell nekik személyesen levelet, bár kissé nehéz rátalálni a riot supportos címekre, de némi keresgélés után elérhetőek.
2019. aug. 12. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!