Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvtár vagy könyvesbolt?

Könyvtár vagy könyvesbolt?

Figyelt kérdés

Ti inkább kölcsönöztök könyvet vagy inkább megveszitek?

Én személy szerint inkább megveszem könyvesboltban, mert nem szeretem visszaadni :) és így nem kell határidőre kiolvasni, meg miután elolvastam így megmarad és bármikor újraolvashatom. De könyvtárba is szívesen járok és ettől függetlenül szeretem a könyvtári könyveket is. És utóbbi gyakorlatilag ingyen van, a könyvesbolti pedig egy kisebb vagyon ha szeret az ember olvasni. Na mindegy, érdekel a ti véleményetek is. :)


2019. júl. 30. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bolt. Nem szeretem, ha mások is hozzányúlnak a könyvekhez, amiket olvasok.
2019. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtár. 3-4E is megvan egy könyv és 1-2 nap alatt kivégzem, ha van időm olvasni és a melóhelyen van. Szóval ki bírná megfizetni? Utána meg csak porfogó, vagy vesződhetek az eladásával.
2019. júl. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem "birtokolni" a könyvet - nem járok könyvtárba és nem is kérek kölcsön senkitől könyvet (mondjuk vicces, mert kölcsönadni viszont szívesen kölcsönadok - bár csak azoknak, akikről tudom, hogy vigyáznak rá).

Megválogatom, hogy mit veszek meg (moly.hu, könyvajánlók, az online könyvesboltok honlapja stb.), így nagyon nem nyúlok mellé...

A könyvtári könyvekkel még annyi a bajom, hogy fogalmam sincs, kinél volt előttem (néha pont emiatt az állapotával is bajom van), ez pedig zavar... Folyamatosan veszem a könyveket (havonta 3-4 darabot biztosan), ez szinte már a havi költségvetés része. Nem dohányzom, inni csak ritkán, inkább erre költök, mint más szenvedélyre :)

2019. júl. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami bent van a könyvtárban, azt inkább onnan veszem ki. Nincs nekem annyi pénzem, hogy tízezreket költsek havonta könyvekre, amiket egyszer elolvasok, utána meg csak pakolgatva vannak mindenhova. Könyvtárból meg 700 Ft-tért egy év alatt annyi könyvet olvashatok el, amennyit akarok. Szóval nekem bőven jó a könyvtár :) 17/L
2019. júl. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Is-is. Van, hogy úgy alakul és veszünk könyvet, de amennyit olvasok, szeritnem kisebb vagyon lenne. Úgyhogy inkább könyvtár, főleg mert szeretem a régebbi kiadású, kicsit elnyűtt könyveket is!:)
2019. aug. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!