Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok olyan fantasy könyveket...

Tudtok olyan fantasy könyveket ajánlani, amik 1. szám 3. személyben íródtak? Mint pl. az Üvegtrón sorozat.

Figyelt kérdés

2019. aug. 4. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére a legtöbb ilyen, szóval elég nehezen nyúlhatsz mellé.

De Brandon Sanderson: Ködszerzet sorozata pl.

2019. aug. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Úgy tűnik, hogy én pont mellé nyúlok, mert eddig csak 1. szám 1. személyben írottakat találtam. Semmi bajom ezekkel, de az utóbbi időben csak ilyeneket olvastam és jól jönne a változás.
2019. aug. 4. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd kérdező a felhasználó neved alapján még nem léptél ki a tini/young adult könyvek birodalmából, amiket viszont 90%-ban lányoknak írnak és egyes szám első személyben. Ezért nem találsz E/3-ban írt fanatsy könyvet.
2019. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valóban, eltaláltad. 17 vagyok, de nem igazán vagyok oda a YA könyvekért. Az Üvegtrón az egyetlen, amit egy kicsit komolyabbnak találtam. A Trónok harcát is olvastam és nagyon tetszett. Ebből azt akarom kihozni, hogy nem igazán érdekelnek a „lányos“ könyvek. Leiner Laurától például hánynom kell. És ezt nem azért írom, mert rossz írónő, hanem mert egyszerűen nem szeretem a műfajt amiben ír. Szeretem a sötét, véres hangulatú fantasykat, nem a nyálas tini románcokat.
2019. aug. 4. 21:54
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy meg Virágnak hívnak, úgyhogy nem tudom hogy szűrted le, hogy tini vagyok, de egy jós vagy, ezek szerint.
2019. aug. 4. 22:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a válaszoló úgy érti, hogy "Virág143", tehát a szám miatt, és mert a valódi neved használod.


Egyébként a legtöbb fantasy E/3-ben íródott. Ajánlom Robin Hobb Élőhajók ciklusát vagy Ursula K Le Guinn Összes Szigetvilág történetét.

2019. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már mindent megbeszéltünk privátba és egy kis félreértés történt.
2019. aug. 5. 21:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az Eragon is E/3 ban íródott...
2019. aug. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Andrzej Sapkowskitól a Vaják könyvsorozat
2019. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!