Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valakinek szimpatikus Pansy...

Valakinek szimpatikus Pansy Parkinson karaktere?

Figyelt kérdés
Ha igen/nem miért?

2019. szept. 11. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Nekem szimpatikus. Olyan karaktereknek képzelem (és ezt a könyvek, illetve filmek is alátámasztják), aki mindig Draco mellett állt és bármit megtett volna érte. Tetszik a személyisége. Igaz, hogy mardekáros... de hát na, mindig a gonoszokhoz vonzódtam. :D
2019. szept. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem mindig is az egyik legantipatikusabb karakter volt, pedig nem is szerepel sokat. Mindig is ilyen mini-Umbridgenak képzeltem el (nyilván leszámítva a mézesmázosságot), undok, számító, rasszista, rosszindulatú, kissé ostoba karakternek.
2019. szept. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Csatlakozom az eggyel előttem szólóhoz. :D

Eleve azzal, hogy Rowling is "rókaképű"nek írja le, meg az összes megnyilvánulásával is hozzájárul ahhoz, hogy kirázzon a hideg tőle, pedig tényleg nem szerepelt sokat. Szerintem Draco sem kedvelte különösebben, csak elviselte ezt a bizonyos "rajongást" a részéről. Hisz például tudjuk, hogy Draco később egy Astoria nevű nőt vett el, nem őt. Meg azért azt világos róla, hogy nem hülye, ez a lány viszont eléggé ostobának tűnt mindig is. :D

De persze kinek mi, Draco is egy """"negatív"""" karakter a végét kivéve, de én mindig is imádtam, tipikus meg nem értett szereplő, mint pl. Piton. :)

2019. szept. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdem én, miért lenne az bárkinek is? Képes lett volna feladni Harry-t a roxforti csata előtt! Pedig még Draco se bírta rávenni magát, hogy elárulja Pottert.
2019. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
NEM
2021. márc. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!