Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek megéri elolvasni...

Szerintetek megéri elolvasni a Miután c. Könyvet, ha már láttam a filmet?

Figyelt kérdés
Egy ideje gondolkozok azon,hogy elolvassam-e , viszont a film annyira nem jött be. Elméletileg a könyv jobb, de így is megéri ,hogy már tudom mi lesz?

2019. szept. 23. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megéri. A könyvben azért kicsit máshogy vannak a történések, a filmben máshogy játszódik. És hát,a könyv az eredeti változat! Nem lehet rossz könyvben.

Amúgy én meg a Dumplin-Igy kerek az élet c. könyvvel vagyok így. Elolvassam? A filmelőzetes nem nagyon győzött meg.

2019. szept. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp!!!
2019. szept. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miután?azután?! csak természetesen!;)
2019. szept. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én olvastam a sorozatot, nem is egyszer, és nyugodtan mondhatom hogy a film a könyvhöz képest semmi. Nem azt mondom hogy annyira nagyon rossz a film, de nem nézném meg mégegyszer.. A könyvben nagyon sok dolog máshogy van mint a filmben, a film pedig nekem olyan összecsapott. Szóval szerintem érdemes elolvasni.
2019. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett a film és után olvastam a konyvet ami meg jobb volt teljesen oda vagOk a tortenetert es magaert a konyv stilusaert, romantikus, szinvonalas minden ami kell, tehetseges az irono.
2020. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én előbb megnéztem a két filmet, mert tornázás közben a Netflix jó barát. :D És valahogy nem tudtam nem beleszeretni az egész történetbe. Emiatt még azon a héten beszereztem az összes könyvet, és őszintén szerintem mindenképp megéri elolvasni. Egyrészt, mert sokkal jobb képet kapsz az egész történetről, másrészt a saját képzelőerőd színesebb, mint bármelyik film. És mivel még nincs mindegyik könyvből film, én nem nagyon tudom elképzelni, hogy hűek maradnak a könyvekhez, mivel az első két filmben sem voltak azok. Sok dologban eltérnek, ami szerintem addig nem probléma, még nem olvastad a könyvet. De itt is beigazolódott, hogy a könyvek sokkal jobbak, mint a filmek. Én ajánlom, hogy olvasd el! :)
2021. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!