Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikor jön ki a Gonosz fortélyo...

Mikor jön ki a Gonosz fortélyok 3?

Figyelt kérdés
Az interneten mindent megnéztem és nem találtam semmit. SEMMIT. Ha tudna valaki segíteni megköszönném. Elolvastam az első két részt és imádtam. Most a pokoli szerkezetetekkel próbálom eltereli a figyelmem, de nem nagyon sikerül. Már írtóra kíváncsi vagyok mi lesz ennek az egésznek vége

#Cassandra Clare #Pokoli szerkezetek #A végzet ereklyéi #Gonosz fortélyok #A levegő és sötétség királynője #Queen of air and darknes.
2019. szept. 30. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagy a csend, de én vagy decembert tippelek (karácsony miatt) vagy jövő márc-ápr (könyvfesztivál miatt).

Angolul tavaly év végén jelent meg, nagyjából egy év szokott lenni, mire végigmegy fordításon lektoron kiadáson stb. Attól függ, mennyire leterhelt a fordító, sajna egyre nagyobb "divat" lett náluk a csúszás vagy ilyen okból a könyvek több részre szedése.


Ha nem olvastad, ajánlom a végzet ereklyéi könyveket is, az ennek a sorozatnak az előzménye.

2019. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ezt nem tudtam, hogy ennyire el szoktak csúszi, mert én csak tavaj kezdem el az árnyvadászok világát. Elolvastam már a Végzet ereklyéit, az Árnyvadász akadémiát, a gonosz fortélyok át és ahogy mondtam most kezdtem bele a pokoli szerkezetetekbe. És ezeket ugye mindig kézhez kaptam nem tudtam, hogy ennyit kell várni rá. Még egyszer nagyon köszi.❤️
2019. szept. 30. 20:14
 3/8 anonim válasza:
A gonosz fortélyok a végzet ereklyéi történetbeli folytatása?
2021. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3, Nem teljesen, de mondhatni, igen. Eltelt némi idő a Végzet ereklyéihez képest, és itt olyan karakterek a főszereplők, akik ott említés szintjén kerültek elő csak.

De az Árnyvadász univerzumot nézve kronológiailag utána jön.

Ha teljes képet szeretnél a világról, akkor a Mennyei tűz városa után az Árnyvadász akadémiás novellákat olvasd el, utána jöhetnek a Gonosz fortélyok.

2021. ápr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
4, köszönöm szépen, sokat segített.
2021. ápr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
4, Még annyi kérdésem lenne,hogy van e még olyan könyv ami az árnyvadászokról szól esetleg előzménytörténet? Mert a végzet ereklyéi nagyon tetszettek ma elkezdtem az árnyvadász akadémiát és ezis nagyon tetszik, szóval ha van valamilyen árnyvászos könyv szivesen fogadnám a címét. Előre is köszönöm
2021. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt az összes könyv, ami az árnyvadász univerzumban játszódik.

[link]

A pokoli szerkezetek korábban játszódik (angyal, herceg, hercegnő).

A végzet ereklyéi után vannak a Bane krónikák és az árnyvadász akadémia novellák.

Az árnypiac kísérteteit a Gonosz fortélyok trilógia után érdemes csak olvasni, részben spoileres arra nézve.

A mágia vörös tekercsei a legújabb könyv, ez azonban időben korábban játszódik, a végzet ereklyéi negyedik kötetével egy időben, azt hiszem, szóval olvasható ez is, nem spoileres a későbbiekre.

2021. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nagyon köszönöm, nagyon segítőkész ember vagy.Nam vagyok egy könyvmoly, de ezeket a könyveket, legalább is az első 6ot hamar elolvastam szóval meghozta a kedvem az olvasáshoz. Az hogy segítettél a további könyvekben, nagyon hálás vagyok.
2021. ápr. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!