Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti h írnátok meg a könyvetek?

Ti h írnátok meg a könyvetek?

Figyelt kérdés
E/1 v E/3-ban érdemesebb írni a könyvet. Csak azért kérdem mert nagyon vacilálok, és mindkettő jó lenne 😅

2019. nov. 14. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljes mértékben a történettel függ.

Romantikus általában jobb E/1ben. De az összes többinel mindegy. Ha van egy szereplőd jó hanggal, akit érdemes narratornak rakni, vagy úgy érzed, könnyebb így atadnod az érzéseit, írd úgy. Ha több főszereplő van, akkor is lehet váltani. De ha könnyebbnek érzed a vilagepitest mondjuk egy fantasy vagy sci-fi esetében E/3, vagy a karakter nem jó "kommentár" akkor írd ugy.

Ha nem tudsz dönteni, kezdd el mindkét mondjon, mondjuk egy fél fejezetet írj még úgy, és látni fogod melyik jobb.

2019. nov. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp E/3-ban. Az E/1-ben írt regényeket amúgy se nagyob szeretem.
2019. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat srácok ^^

#első azt gondoltam ki amit mondtál h írok 2 fejezetet mindkettő stílusba s meglátjuk h melyik lenne jobb

2019. nov. 14. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!