Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Akik szeretnek olvasni nektek...

Akik szeretnek olvasni nektek hány könyvetek van?

Figyelt kérdés
Terveztek-e újabbakat beszerezni. Illetve milyen műfajt olvastok szívesen?

2019. jún. 9. 13:35
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
42%
Én általában kikölcsönzöm a könyveket. És a kedvenceim inkább az ilyen Leiner Laura könyvek, azokat nagyon szeretem és ha még nem olvastad akkor csak ajánlani tudom
2019. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlatot de 28 éves férfiként nem vagyok vevő az ilyen gagyi tini ponyvára...
2019. jún. 9. 13:47
 3/24 anonim ***** válasza:
51%

Nagyjából 300 könyvem van, eléggé eltérő műfajúak, például van sci-fi, romantikus, mesekönyv, klasszikus, kaland, stb.

Folyamatosan bővül.

16L

2019. jún. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
42%
(#3 vagyok) Én Dimitry Glukhovsky könyveit tudnám ajánlani. Kedvencem tőle a Text ami akciódús, friss, enyhe romantikus szállal rendelkező történet.
2019. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
A Metro trilógia megvan csak még nem olvastam.
2019. jún. 9. 13:55
 6/24 anonim ***** válasza:
29%

Kb 1000-1500.


Amit az utolsó pár hónapban olvastam:


Isaac Bashevis Singer: A rabszolga; Hét kicsi suszter

Malamud: Lakók, Isteni kegyelem

Elias Canetti: Káprázat

Simone Schwarz-Bart: Csillaglátó Kicsi János; Eső veri, szél fújja Csoda Télumée-t

Krasznahorkai: Sátántangó

Szabó Dezső: A kötél legendája

Eyvind Johnson: Kegyes urunk, Carolus; Rózsák és lángok

Suksin: Jöttem, hogy szabadságot hozzak ...


Nem tervezek újakat venni, nyugdíjasnak arra nem futja.

2019. jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
36%

Nem számotam, könyv van kb 5000, és ugyanannyi gépen, olvasón. Főleg szórakoztató irodalom. Venni mindíg kell, ha a kedvencek közül megjelenik valami, az egyszer olvasósakat meg találom a neten.

Szintén egy nyugdíjas.

2019. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Metionin ***** válasza:
50%
150 körül. Azóta veszek könyveket, mióta eltartom magam, azelőtt a könyvtárat fosztogattam, mert sajnos nekünk otthon nem voltak könyveink. Igazából a meglévő könyvek többsége olyan, hogy többször is elolvastam vagy sanszos hogy többször fogom olvasni, amiben ilyen téren nem vagyok biztos, azokat könyvtárból vagy más emberektől kölcsönzöm. Műfaj tekintetében sokféle érdekel, van Stephen King, Tolkien, R.A. Salvatore, E.A. Poe és Lovecraft polcom de az okkult tudománytörténettől kezdve Szabó Magdán át a disztópiákig mindent elolvasok. Igazából egyedül a romantikus, a vámpíros-vérfarkasos-szerelmetes cuccokat nem bírom.
2019. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
41%
Nem olyan sok, már főleg telefonon olvasok. Esetleg néha veszek frissen megjelent könyvet ha nagyon érdekel és nem akarok várni amíg felkerül a netre.
2019. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
23%

Nekem is 500 körül. Olvasón meg négyszer ennyi kb. :D


Sokáig én is vettem őket, de valamiért rászoktam arra, hogy olvasón egyszerűbb. Persze, az élményt nem tudja pótolni, ahogy egy igazi könyvet fogom és érzem az illatát, de már nem is tudom hova tenni őket.

2019. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!