Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írók, nektek is vannak ilyen...

Írók, nektek is vannak ilyen aggályaitok? Hogyan küzditek le?

Figyelt kérdés
Félek, hogy a karaktereim és a velük történő események nem lesznek elég izgalmasak, hogy nem tudom jól megírni őket, hogy a pacinget, az új karaktereket és új információkat nem a megfelelő időben/mennyiségben adagolom, és még sorolhatnám... Ti honnan tudjátok, mit hogyan csináljatok?

2019. dec. 2. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne izgulj,dolgozd ki a karaktereidet a SAJÁT elképzeléseid szerint.

Ha kiadatáson gondolkozol,kellene pár "teszt-olvasó", javaslom a wattpadot,ott van "file-védelem",utána ha jónak itéled,keress kiadót,szerintem.


A te STORY-d legyen,te álmodod/a te írásod,NE másra hallgass!


Mindenki tud beleszólni,de ha felkérnéd társírónak.... XD

2019. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A teszt olvasó jó ötlet, csak két dolog: ne a wattpadon keresgél, ott alja színvonalhoz vannak szokva-és NE olyan barátoddal olvastasd el akinek fontosabb hogy ne bántson meg, minthogy segítsen.
2019. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Oké,én pont az "idegenség" miatt gondoltam a wattpadra.Facebookon "nyúlhatják" a novellát/könyvet.

A "merengő"-t (Harry Potter fan fict) oldalnál úgy tudom " ajánlás" kell (nem ismerem azt az oldalt)

Én hobbiból olvasok,valódi és virtuális könyveket.


(Annó 10 éve voltam béta-olvasó/javitó,de angol/német forditások voltak.De ég és föld,szerintem.)

2019. dec. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajánlás? Már egy jó bétához? Erről nem hallottam.
2019. dec. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!