Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan küzditek le ezeket a...

Hogyan küzditek le ezeket a megjegyzéseket?

Figyelt kérdés

80%-ban odafigyelek az étkezésemre és igyekszem mellette sportolni is. Természetesen becsúszik mellé "rossz kaja" de nem viszem túlzásba azt sem.

A ruhák sokkal jobban állnak rajtam, de nincs drasztikus változás azért. Az arcomon is észrevettem, hogy nem olyan telt.

Ma viszont megkaptam a nagybátyámtól, hogy ki van az arcom kerekedve... Szörnyű érzés volt, pláne hogy többen voltunk ott. 200 kilosnak éreztem magam abban a pillanatban és bár a téma elterelődött rólam, nagyon kényelmetlenül éreztem magam. Fel is álltam az asztaltól, mert a könnyeimet a torkomban éreztem. Bírom a kritikát és nem is venném magamra ha nem tennék érte semmit. És közel sem azt várom el, hogy vegyék észre a változást, de negatív irányba biztosan nem változtam a legutolsó (1 hónappal ezelőtti) találkozásunk óta... Van annyi önkritikám, hogy bevallom magamnak, hogy "Igen kisanyám, elengedted magad most". De jelenleg nem érzem így... Mégis...

Sajnálom ha valaki onsajnalatnak fogja venni, de nem érdekel, jó volt kiírni magamban :) egyébként 167 cm vagyok es 66 kilo, 2-3 kilót fogytam.


2019. nov. 2. 17:14
 1/9 anonim válasza:
31%
Legjobb súlyban vagy a magasságodhoz viszonyítva. Hülye aki megjegyzést tesz rád, senkire se figyelj. Ha tartod a súlyod minden oké. 30/f
2019. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Lehet hogy csak a testedből ment le az a 2-3 kiló az arcodról meg nem annyira és ezért nagyobbnak tűnt a fejed pedig a tested lett kisebb.
2019. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam 🙄 amúgy az arcom mindig alma kaliberű volt. Sosem volt az szögletes amilyen amúgy tetszik 😃
2019. nov. 2. 18:37
 4/9 anonim válasza:
89%
Én is nehezem küzdöm le ezeket a megjegyzéseket akár fogyókúra akár más téren. Amikor pontosan tudják, hogy igyekszem tenni a hibáim ellen, javítani az életemen stb. és mégis beszólogatnak. Az ilyen emberekre mondom, hogy toxic... Sajnos mindig voltak, vannak és lesznek ilyen emberek. Néha sokat rágódom a mondataikon, bele sem gondolnak, hogy 1-1 megjegyzéssel mennyire meg lehet bántani egy embert. Nem sok mindent lehet csinálni. Le kell nyelni, vagy bizonyos embereknek vissza kell szólni.
2019. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt nézd hogy mit mondanak hanem hogy ki mondja.
2019. nov. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van...

A nagybátyám se egy vékony kaliber, sőt... A lánya szinte meg életveszélyesen túlsúlyos 30 éves létére. Megérdemelte volna, hogy válaszként azt reagáljam, hogy inkább ezzel kellene foglalkoznia, hogy a lánya bármikor infarktot kaphat, nem pedig azzal, hogy nekem milyen kerek az arcom. De mivel nagyon szeretem a lányát, legjobb unokatestvérem, ezért kénytelen lettem volna számra venni és rá mutogatni, miközben nem ő bántott.

2019. nov. 3. 09:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ezekre màr többnyire jó ideje bevettem a leszarom tablettàt. 27 kgt fogytam az elmúlt 8 hónapban, de még kaptam az ívet szombaton egy ismerőstől mennyit híztam, olyantól aki januàrban làtott utóljàra.

Az a vicc az egészben, hogy olyantól kaptam ezt aki szintén el van hízva. Àltalàban màr rég nem izgatnak ezek a megjegyzések, de ennek a nőnek bizony visszaszóltam, hogy te figyelj...nézz màr tükörbe hogy te is kövér vagy, utàna oltogass bàrkit ezért. Teljesen ledöbbent, majd sírva fakadt, hogy én miért sértegetem😂😂😂 ő nem dagadt, csak vastag csontú meg telt. Mondom ja, hogyne. Senkinek nincs 130 kilós csontvàza😄 Egy magasak vagyunk, és alig valamivel kisebb méretű nàlam, és én vagyok most 143 az eddigi fogyàsom utàn.

Vannak emberek akik amúgy szàndékosan rosszindulatúak ilyen téren is más külsejével, még akkor is, ha tudjàk hogy tesz érte. Ha normàl testű, engedd el, legyen vele boldog, ha viszont van feleslege, csak szólj vissza, hogy keressen egy tükröt. Az említett személynek is azért esett rosszul, mert betalàlt amit mondtam.

2019. nov. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet nekem is ezt kellene. Nagyon ügyes vagy amúgy, elismerésem :)
2019. nov. 4. 16:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyenge ember vagy, ha már ennyitől kikészülsz. Ez nem a gyengék útja.
2019. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!