Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek érdemes így...

Szerintetek érdemes így kezdenem a könyvem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy alapból klisé amikor a karaktered álmodik a könyv elején és utána fel kell és így kezdődik az első fejezet.

Viszont ha ennek az álomnak jelentősége van a könyv többi részében és vissza is tér még a későbbi fejezetekben, akkor úgy már nem annyira rossz. Vagy attól még ugyanúgy túl gyártott.

A válaszokat előre is köszönöm



2019. dec. 18. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, klisés. Igen, akkor is ha jelentősége van.

Ettől függetlenül nyugodtan kezdheted így a könyvedet. Nem kell állandóan azon izgulni, hogy klisés lesz. Nincs klisémentes könyv.

2019. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
A klisé lesz a legkisebb gondod ilyen helyesírással.
2019. dec. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Minden történetnek klisé a csontváza. Tudni kell használni őket
2019. dec. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem téma, ha jól kidolgozott.

Ma már minden klisé.

2019. dec. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz szerintem, de a helyesírásra szerintem is gyúrj rá, mert így nem fognak komolyan venni! Mondhatnám azt is, hogy nézesd át valakivel, de tovább tartana kijavítani a hibákat, mint megírni.
2019. dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a helyesírás nem olyan szembetűnő. Írás végi és közi jeleket hiányolom, de elnézem egy GYK-s kérdésnél. A "felkel"-en kívül más szó nem is csúszott félre.


Ami engem nagyon zavar, az a fogalmazás. De az rettenetesen! Olyan, mintha félálomban elhadarná az ember, ami hirtelen az eszébe ötlött.

2019. dec. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legjobb ötletet is meg lehet írni nagyon rosszul és egy sokszor megírt sztorit is millió ötlettel egyedivé lehet tenni. Olvass sokat, mielőtt belekezdenél az írásba, a fogalmazás készségedet fejleszteni fogja.
2019. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség egy álommal kezdeni, de úgy izgalmas, ha az olvasó nem tudja, hogy álom, csak miután felkelt. Mondjuk aztán lehet csűrni-csavarni a dolgokat és kiderülhet, hogy az az álom valóban megtörtént, vagy mint egy látomás meg fog történni. Viszont a karakter harcolhat is ellene/mellette, hogy történjen meg, vagy ne történjen meg.
2019. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!