Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti hogy vigyáztok a könyveitek...

Ti hogy vigyáztok a könyveitekre ha viszitek őket?

Figyelt kérdés

Én eddig erősebb papír mappába tettem a könyvet a táskán belül, mivel nem szeretem csak úgy beletenni, jobban szeretem, ha semmilyen sérülést nem okozok. Viszont ez körülményes és a vastagabb könyvek esetén nehézkes.

Tapasztaltabb olvasók, Ti hogy oldjátok meg, hogy épek maradjanak a könyveitek?



2020. jan. 15. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nejlonzacsiba teszem bele.
2020. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ekönyv olvasón olvasok->hosszú várakozáskor

,illetve telefonról->ha úton vagyok

:)

A könyv csak otthon->kényelembe.

A könyv se sérül,utána jól mutat a polcon.

2020. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nejlonzacskó.
2020. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Sehogy, nem parázom ilyeneken. Beteszem a könyvet a hátizsákomba és viszem. Nem vagyok egy hülye tini, akinek a külsőségek számítanak, hogy jaj nehogy megtörjön a borító. Nekem a könyv azért kell, hogy olvassam, nem pedig hogy kiállítást rendezzek a polcon és gyönyörködjek benne.
2020. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

#4

Ha kölcsön kapsz könyvet, vagy a könyvtárból kölcsönzöl ki, azokra se vigyázol?

2020. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem sem csak a borító miatt vannak könyveim, de szeretem ha nem saláta. A könyv épségben tartásának szándéka nem zárja ki azt, hogy a tartalmát is nagyra értékeljem. :)
2020. jan. 18. 12:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Illetve amit meg tudok tenni az az, hogy amit kiadtak ragasztott és cérnafűzött verzióban, akkor az utóbbit veszem meg, nem érdekel, ha kicsit drágább. Mást nem csinálok, a táskámban nem lesz baja.
2020. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!