Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasnád a könyvem eddigi...

Elolvasnád a könyvem eddigi fejezetét?

Figyelt kérdés

Véleményt szeretnék róla kérni. :)

[link]



2020. jan. 20. 20:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%

Oh eger, de nagyon okos vagy...

3!!*8 pénzért max egy félszobát kapott, amiben valszeg még fürdő sincs, de annyi biztos, hogy bútorozatlan. Ajánlom a seoul homes-t, ott meg lehet lesni a jelenleg kiadó, s eladó apartmanokat.

És ne legyél ennyire beképzelt, nincs mire. Borzasztóan írsz.

2020. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az oktatási rendszerről van fent a neten vagy 100 cikk, csak rá kell guglizni.

Mielőtt elkezdesz írni egy történet, ami egy idegen országban játszódik a legfontosabb dolgod, hogy utána olvasol az ottani életnek.

2020. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok beképzelt. Az meg, hogy borzasztóan írok.. legyen. Utána olvastam a rendszernek. Viszont ez csak egy történet,aminek semmi valóság alapja nincs.
2020. jan. 21. 13:07
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy igénytelen történet, mivel még arra se veszed a fáradságot, hogy utánanéz az adott kultúrának. Értem én, hogy kpopper vagy, de mielőtt belekezdesz egy történetbe ajánlott egy kutatómunka, manapság sok magyar oldal is foglalkozik a koreai kultúrával (pl a kérdekességnek van egy külön Mindennapi Korea rovata).

Én a helyedben az egészet újra írnám. Fognék egy üres füzetet, amibe lejegyzetelném a legfontosabb tudnivalókat az országról, a mindennapokról, oktatásról.

2020. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, komolyan. Mire meglátom a kérdést mindig törlődik a könyv.

Ne add fel! Ne töröld csak azért, mert nem vagy még profi, hanem csak kezdő. De ha mégis nagyon bénának érzed, akkor is max tedd priváttá és dolgozz rajta! Ha az elején abbahagyod sosem fogsz fejlődni és nem is lesznek jobb írásaid.

Nem nagyon szólhatok bele, hogy mit teszel a történeteddel, de tényleg bízz egy kicsit jobban magadban, fejlődni fogsz előbb vagy utóbb.

2020. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!