Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik volt az első könyv...

Melyik volt az első könyv amit szívesen olvastál?

Figyelt kérdés

Melyik volt az első könyv amit szívesen olvastál?



Hány évesen olvastad, s most hány éves vagy most?


Illetve van-e olyan háziolvasmány, amit szerettét?



Én:

14 évesen: Jég és vér (PREDATOR) - Nathan Archer

Egy háziolvasmányt se szerettem.

18L


2020. febr. 3. 17:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%

Mindig is szerettem a könyveket, konkrétan könyvek között nőttem fel, mivel nálunk az egész család szeret olvasni. Már úgy mentem iskolába, hogy tudtam olvasni, de akkoriban inkább csak a mesekönyvek érdekeltek. Regényeket akkor kezdtem olvasni, amikor harmadikos koromban kezembe került az Egy zizi naplója. Onnantól kezdve pedig mindent elolvastam, ami a kezembe került. Kivéve a kötelezőket. Egyedül a Két Lotti tetszett, a többit nagyon unalmasnak találtam. Legjobban a Fekete István könyveket utáltam, a Vuk számomra egy hatalmas csalódás volt, mert a rajzfilmet nagyon szerettem, a Tüskevár pedig már ránézére sem tetszett. Nem igazán bírom az olyan könyveket, amiben három oldalon keresztül taglalják, hogy hogyan néz ki egy bokor.


16/L

2020. febr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Star Wars regények illetve utána a Harry Potter összes része. 7 éves kortól fölfelé olvastam őket, most 23 vagyok.
2020. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én a kőszívű ember fiait szerettem a kötelezők közül ekkor voltam 13-14 éves.

De az első könyv ami megszerette velem az olvasást és úgy igazán tényleg élveztem az a Leányrablás Budapesten volt 15 évesen olvastam. Most 20 évesen olvastam az ötödik részét.:)

2020. febr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem talán az "Egy kölyökkutya naplója" című könyv volt az első, ami úgy tetszett. Szerintem ez még egyébként akörül volt, hogy elkezdtem úgy egyáltalán bármit is olvasni. :D Talán 7 éves lehettem. Vagy akörül. Most 17 vagyok. Tartuffe, Antigoné. Ezeket a házi olvasmányokat szerettem, de ezen kívül nem hiszem, hogy bármelyik kötelező is elnyerte volna a tetszésem. De szerintem az első komolyabb könyv, amit valaha is olvastam (szóval nem kiskutyásat :D) az a Harry Potter volt. Talán 10 éves lehettem, vagy 11. Az is tetszett, habár soha nem végeztem a teljes könyvsorozattal. :D
2020. febr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!