Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki tud írni pár helyszínt...

Valaki tud írni pár helyszínt a könyvemhez?

Figyelt kérdés
Van egy jó könyv ötletem későbbre, de azt nem tudom, hogy hogyan találkozzon a főszereplő fiú és lány.. Tudtok valami helyszínt mondani, ami segít elindítani?

2020. ápr. 2. 09:58
 1/3 anonim válasza:
100%

Kevés az infó!


Ország és város? Szereplők családi háttere és anyagi helyzete? ...


Pl.: Hiába írom, hogy a kecskeméti kórház onkológiai osztályán, ahol a lány ápolónő, a srác meg a haldokló anyját látogatja meg, ha a sztorid szerint a fiú árva, mert az anyja 4 éves korában elhunyt.

2020. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Blaha aluljáró: a fiú prostituáltként dolgozik és idősebb, nagyapja korú férfiaknak kínálja a testét. A lány falusi és még soha sem járt Budapesten és megpróbálja használni az egyik nyilvános wc-t, ahol egy a szopólyuk túloldalán ülő nyugdíjas rátámad, mert a férfiaknak tartja a helyet a másik fülkében, a prosti srác megmenti és így indul a romantikus kalandjuk. Időközben kiderül, hogy a lány a wc-ben egy ismeretlen fertőzést kapott el, kórházba viszik és mivel nem tudják megállapítani mi okozta, lezárják az egészet. A fiú elmegy meglátogatni, mert pénzjutalmat remél tőle, de ő is a kórházban ragad. Plot twistként berakhatod, hogy a gloryhole-os nyugdíjas is a kórházban fekszik már, ahol megint megpróbálja megölni őket.
2020. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Együtt beragadnak egy liftbe (a lift bárhol lehet, pl pláza, kórház, irodaház).


Együtt nyelvvizsgáznak (ahol én nyelvizsgáztam, ott egy másik vizsgázóval együtt kellett egy párbeszédet bemutatni a vizsgáztatónak, itt derült ki, hogy ugyanazok a kedvenc filmjeink, és az egész vizsga után magyarul tök jót dumáltam a sráccal:D)


Mindkettőjüket elrángatják egy házibuliba, ahol nem sok embert ismernek/nincs kedvük ott lenni, ezért kimennek a kertbe/kimásznak a tetőre és ott találkoznak és végigdumálják az éjszakát.


Minden reggel ugyanazzal a busszal járnak iskolába/dolgozni (de máshol szállnak le), és sokat szemeznek egymással, aztán mondjuk az egyikük egy ideig nem bukkan fel (mert mondjuk betegen fekszik otthon), és amikor hosszú kihagyás után mégis, akkor a másik végre odamegy hozzá, megszólítja, és megkérdezi, hogy minden rendben van-e.


Van valami bajnokság az iskolában/bárban/kávézóban (mondjuk amőbabajnokság, sakkbajnokság) és a végén ők kerülnek a döntőbe és folyton döntetleneket játszanak, vaagy nagyon elhúzódik a játszma, és órákig versenyeznek, és közben elkezdenek dumálni is.


Könyvtárban egyszerre nyúlnak ugyanazért a könyvért.


A srác könyvesboltban eladó, és feltűnik neki a lány, aki sosem vesz semmit, de mindig órákat ücsörög olvasva a boltban, és egyszer odavisz hozzá egy könyvet, hogy nézd, ez nagyon jó könyv, a lány meg elolvassa, nagyon tetszik neki is.


Egy meccsen egymás mellett ülnek, de az ellenkező csapatnak drukkolnak, és eleinte direkt szivatják egymást ezzel, és a meccs után (ami döntetlen) megbeszélik, hogy a következő meccsen találkoznak, hátha akkor kiderül, melyik csapat a jobb.

2020. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!