Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kéne két név a főszereplőimnek...

Kéne két név a főszereplőimnek a könyvemhez! Tudnátok írni párat?

Figyelt kérdés

Az egyik egy 18 éves fiú: Zöld szemek, sportos testalkat, aránylag magas. A másik 17 éves lány: Szőkésbarna haj, kék szemek, kicsit alacsonyab a fiúnaál.

(Lehetőleg ritka szép nevek kellenének)



2019. márc. 31. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Azért az sokat elárul a kreativitásodról, hogy még ennyit sem tudsz magadtól megcsinálni.
2019. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jeff és Vanessza
2019. márc. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tamás és Zelma
2019. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Derek és Ellie
2019. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tárom a karjaimat, passz. Soha nem a nevétől különleges egy karakter, hanem a személyiségétől. Vannak elég egyéni karakterek, nagyon egyszerű nevekkel. Vagy ha nem is olyan nagy egyéniségek, de olyan kisugárzásúak, hogy fel se tűnik, hogy full átlagos a nevük. De fordítva is igaz, találkoztam (sőt, alkottam is már) nagyon egyedi, nagyon extrém nevű karakterrel, akitől elvártuk, hogy legyen valaki, de szerencsétlen nem tudott felnőni a nevéhez...


Mindegy, nem kötekedni akarok csak érdemes elgondolkozni rajta...


Amúgy milyen nemzetiségű nevek kellenének? Magyarok? Vagy valami fantasy cuccot írsz és ahhoz kell?

2019. ápr. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Daniel és Mina

Lola és Márk

Luna és Levente

Parker és Isabella

2019. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor szoktam pörgetni a névgenerátorokat. Persze nem azt csinálom, hogy "áhh, ez szép név, akkor ez lesz", hanem addig tekerem, ameddig nem találom meg a tökéleteset. Azt a nevet, amiről rögtön el tudom képzelni a karakteremet. Volt már, hogy random neveztem el a karaktereimet, de sokszor én magam is elfelejtettem a nevüket, mert egyszerűen annyira nem volt jó. :D


Névgenerátor pl.: [link]

De rengeteg van.

2019. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! Elégé az elején vagyok még az írásnak, de úgy érzem ebből még lehet valami jó is.
2019. ápr. 2. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!