Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudom megnézni, hogy...

Hol tudom megnézni, hogy egyes könyvkiadóknál (pl Alexandra) mikor van raktárvásár?

Figyelt kérdés

Ugye olyankor több ezer forintos könyvekhez pár száz forintért hozzá lehet jutni.

Ha jól tudom most egy hónapja volt raktárvásár az Alexandra könyvesboltban, de lemaradtam róla:(

Facebookon az oldalukon előre bejelentik vagy hol tudok mindig időben értesülni erről?



2020. ápr. 18. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Az Alexandra nem ment csődbe...??


[link]

2020. ápr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hallottam, hogy csődbe ment volna. Más cég vette át az irányítást vagy nem tudom.
2020. ápr. 18. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:

1. De, de attól a bolt még létezik.

[link]

2020. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 b1812567 ***** válasza:
100%

Volt az Alexandra "könyvbirodalom", amiben minden volt, kiadótól nagykerig, kiskerig.

Amikor csődbe ment, a nevet megvette egy másik cég, és néhány bolt bérletét is átvették, ugyanezen a néven tovább üzemeltetve.

De nem jogutód, voltaképpen semmi köze a Matyi Dezső féle Alexandrához.

2020. ápr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 belapus ***** válasza:
100%
Vagy feliratkozol a hírlevelükre vagy rendszeresen látogatod az oldalukat.
2020. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beköveted őket facebookon. Én mindig ott értesülök róla, ha van valami akció/raktárvásár.
2020. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!