Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi ennek (az időutazós)...

Mi ennek (az időutazós) könyvnek a címe?

Figyelt kérdés

Nagyon régen olvastam, de nagyon tetszett. Sajnos csak kölcsönbe kaptam a könyvet, így nem emlékszek a címére.

Régi kiadású. Egy nő a főszereplő, akinek asszem vőlegénye van, de mindig kijár a temetőbe. Ott fedezett fel egy sírt, ahol a pár női tagja fiatalon meghalt, a férj pedig élete végéig hűséges volt hozzá. A főszereplőt hipnotizálták és visszament a múltba, az elhunyt feleség bőrében ébredt. Meg kellett tanulnia a régi korban élni, dolgozni, miközben beleszeretett a "férjébe". Az volt a csavar, hogy heteket, hónapokat volt a nő testében, a valóságban pedig kómában feküdt. Végül visszament és ott maradt a múltban, mert nagyon megtetszett neki az az élet.

Ha ez segít, a könyvnek rózsaszín borítója volt és rajta egy férfi, meg egy nő, és asszem rózsa volt köztük.


Kérlek, segítsetek, mert nagyon tetszett az a könyv, és már sok helyen kerestem, hiába!

A válaszokat előre is köszönöm!



2020. máj. 6. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Kerstin Gier

Rubinvörös Időtlen szerelem ?

Vagy használd a moly.hu-t

Romantikus,időutazás cimkével

2020. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez az :(
2020. máj. 6. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!