Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi legyen a könyvem címe?

Mi legyen a könyvem címe?

Figyelt kérdés
Egy lányról szól, aki elmegyógyíntézetbe kerül, mivel van egy "képzeletbeli barátja", akit csak ő lát, vagy hall, ezért meg akarja ölni magát. Tudja kínozni és bántalmazni. Viszont egy képességgel felruházza, telekinetikus képességet kap. Sok év után kiengedig, addigra a saját "démonja" a legjobb barátja lett és minden nap bejár idős korában és meséli az ott lévő gyerekeknek a történetét.

2020. máj. 16. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Én a " Képzeletbeli barát" nevét adnám könyv címének.
2020. máj. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Csak kíváncsiságból kérdezem. A könyv csak neked saját példányban lenne a saját szórakoztatásodra, vagy esetleg van olyan terved, hogy a könyvesboltokban árulva mások is elolvashatják idővel? Mert ha az első akkor végül is mindegy mi a könyv címe. Ha a második opció akkor lehet már most kudarcot vallasz vele. Maga a téma sem ismeretlen, hiszen sok könyv van ami ugyanezt a témát öleli át, sőt film is van számtalan. Ha valami újat akarsz akkor gondolom komolyabban belemásztál az orvosi részletekben, végeztél több éves kutatómunkát, mert ez a téma ha nehézségi fokokat nézzük akkor a 10-es skálán 10-es nehézséget jelent. Elmegyógyintézet hiteles leírása, az ott élő ápoltak eredetisége, az orvosok, ápolok hitelessége. Gyógyszerek, kezelések valódisága..

Van egy sikeres író aki orvosi krimiket ír. Világsikeres, ami nem csoda, hiszen maga is orvos. Van egy magyar írónő aki szintén sikeres, számtalan orvosi bűnügyi regényt írt. Neki a férje segített az orvosi kérdésekben, hiszen a férje toxikológus professzor volt. Te honnan szerezted az orvosi tapasztalatokat amiket a könyvben leírtál?

2020. máj. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, lehetne pl: őrület a másvilágon

Ha nem tetszik, akkor is lehetne valamilyen olyan cím ami nem árul el sokat a történetről. Ami titokzatossá teszi. Én így gondolom.

2020. máj. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az árnyékom története
2020. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így lettem
2020. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!