Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a kedvenc Harry Pottered?

Melyik a kedvenc Harry Pottered?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 22:12
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Az azkabani fogoly, egyértelműen, de a tűz serlege is holtversenyben mögötte. :D A filmet a 3masból viszont utáltam. Egyik szereplő sem hasonlít a könyvben lévőkhöz, a diákok levetették a talárt, és a gyantázott vérfarkas sem jött be... :(
2020. máj. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A könyvek közül én mindet imádom, de talán legjobban a hatodikat. Amikor olvastam, annyira tetszett a vége, amikor Harry rohan Piton után... nekem ott nagyon átjött, amit érzett. És imádtam Piton reakcióját is (én mindig sejtettem, hogy mi a karakterének a sorsa), hogy piszok ideges, de azért mégsem akarja Harryt bántani... szóval nekem a vége igazi katarzis volt, vagy nem tudom, így az maradt a kedvenc. De bármikor bármelyik. <3 Filmekből én csak az első kettőt szeretem.
2020. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem talán, ha már muszáj választani, a Tűz serlegének a cselekménye fogott meg legjobban. Nagyon durva, hogy át lettünk verve Ál-Mordonnal, és nagyon izgalmas volt kicsit felnőttebb hangulatú Hp-regényt olvasni, aminek már-már nyomozós hangulata volt. Ki tette Harry nevét a serlegbe, miért tűnt el Bertha Jorkins, vagy miért jelent meg a Sötét jegy a világkupa döntőn, Winkynek mi baja van, és kaptunk egy kis infót Neville szüleiről, miközben a regényben már megjelentek a szerelmi szálak is, Harry állandóan álmodott valamit Voldemortról.. az 5. részt pedig leginkább a terjedelméért szeretem, mert Hp jöhet végtelen mennyiségben, sztoriban viszont akkor is elmarad (egyéni vélemény!) a többitől. Minden részt szeretek, az első kettő gyermekibb, a többi számomra izgalamasabb. A halál ereklyéi is zseniálisan le lett hozva, tetszett, hogy az apró információ morzsákból egy értelmes egészet kaptunk. Szóval számomra csak akkor van kedvenc, ha nagyon választani kell, de én imádom az egész sorozatot, és kiegészítik egymást, egy kerek történetté, szóval egyébként nem tudnék választani.
2020. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!