Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik volt a kedvenc LOL...

Melyik volt a kedvenc LOL könyvetek?

Figyelt kérdés
Valamint miért? A fülszövegeken kívüli, saját véleményekre vagyok kíváncsi. Még sosem olvastam egyébként LOL-t de sokan ajánlják. Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. máj. 27. 11:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem a titkok és exek éjszakája a kedvencem:). Nagyon izgalmas, humoros. Arról szól hogy van egy lány aki írt egy noteszbe egy listát hogy mit szeretett volna megtenni de nem merte. Az exe haverjai kezébe kerül a notesz és megfenyegetik hogy ha nem tesz meg mindent a listáról reggelig, akkor annak tartalmàt fel rakják a netre.
2020. máj. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nekem elég sok kedvencem van köztük, mert változatos a történetük és a karakterek is, szóval válogathatsz köztük és mindig mást tanulhatsz belőlük. Tele vannak váratlan fordulatokkal és nem sablonosak. Amelyikeket ajánlanám a Lol könyvek világába kezdésként az a Cinder és Ella, a Rád hangolva, a Nindzsalány, az SZ mint szűz, Zűröstül-bőröstül, a Mire jó a rosszfiú? és a Szívzűrterápia strébereknek. Igaz vannak olyan LOL könyvek is, amiket például én, személy szerint, annyira nem kedvelek. Ilyen a Gyilkos a vonal végén, ami valamiért nem annyira fogott meg.
2020. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek!
2020. máj. 27. 18:09
 4/11 anonim ***** válasza:
A LOL könyvek közül nekem legjobban azok tetszettek, amiket Kelly Oram írt: Sz mint szűz, Szívzűrterápia strébereknek és a Sz mint szűz. A Nindzsalány nekem is tetszett, viszont a Mire jó a rossz fiú? az annyira nem.
2020. máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Sz, mint szűz. A, mint aszkéta (ez a második része).

Cinder és Ella. Örökkön örökké (ez a második része).

Mire jó a rossz fiú.

Nindzsalány.

Tiéd leszek(én a LOL könyvek közül, ezt olvastam először).

Szívzűrterápia strébereknek.

Vakrandi a végzettel.

Csókelvonó kockáknak.

Herceg álruhában.

Keserédes nyár.

(Csak egy "kicsit" vagyok függő😂😂😂)

2020. jún. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Rocksztárt kaptam karácsonyra.

Eddig még nem találkoztam olyan LOL könyvvel ami felül múlta volna. Kevesebb mint egy nap alatt kiolvastam, és egy csomószor megnevettetett. Persze ezen kívül még vannak amik egész jók voltak pl Kamuzások, kavarások, Cinder és Ella, Kivédhetetlen szerelem, és még sorolhatnám.

Viszont amik nekem nem tetszettek:

Mire jó a rosszfiú

Sz mint szűz

A mint Aszkéta

Gyilkos a vonal végén

De természetesen ez csak az én véleményem, attól még elolvasatod őket, lehet neked tetszeni fognak.

2020. jún. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
2020. jún. 4. 21:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Keserédes Nyár. Romantikus, elgondolkodtató. Ha szereted a LOL könyveket nem maradhat ki.
2020. jún. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ezeken a könyveken nőttem fel. Pár kedvencem:

Zűrzavar a vonal végén

Tied leszek!

Páros randi tesóknak

Sz mint szűz(első rész) A mint aszkéta(második rész)

Remélem tudtam segíteni, jó olvasást!

2020. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. jún. 13. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!