Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyveket (sikeresen) eladni...

Könyveket (sikeresen) eladni hol szoktatok/hol kellene próbálkoznom?:D

Figyelt kérdés
Eddig rengeteg Facebookos csoportba írtam ki, meg moly.hu-ra is felraktam őket, de össz. egyet sikerült eladnom eddig:(

2020. jún. 15. 17:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hardveraprón is megpróbálhatod.
2020. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Leginkább sehol. Ahogy előttem is írták, függ a mű keresettségétől, hogy milyen áron kel, és te milyen áron adod. (És hogy ki mit használ, mert a tapasztalat azt mutatja, hogy sokan a vateráig nem jutnak el, inkább megveszik hatszoros áron a buklájnon :))


Fordítsd meg a dolgot! Te vevőként mennyit költenél egy-egy adott könyvre? Ugye, az az összeg, amit már vonakodva adnál ki érte, bevételnek már kevésnek tűnhet. Nem nagyon van már pénze az embereknek könyvre.

2020. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#12: Szerintem nem adom őket drágán. Nem meggazdagodni próbálok abból a ~20 könyvből, csak helyet felszabadítani a polcomon, meg egy kis zsebpénzt szerezni, tekintve, hogy a diákmunka lehetőségek száma ebben az évben nagyot zuhant... :D Jó, persze, megértem, ezzel egyidőben sokan szegényebb is lett. :/

Mellesleg a kérdés kiírása óta már sikerült mégegy könyvet eladnom, meg egy le van foglalva. Juj, tökre örülöök. :D Eddig a Facebook vált be.

2020. jún. 16. 18:45
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Sikeresen kb. sehol. Az ilyen szórakoztató irodalmat meg hasonlót örülj, ha fillérekért el tudod adni. Nagy a kínálat, akinek pedig nincs meg, inkább megveszi újan, épen, minthogy kapjon egy ki tudja milyen állapotú könyvet, plusz még postaköltséget is fizessen. "Jól" max. a különleges témákat feldolgozó könyveket lehet eladni, pl. kis példányszámban megjelent helytörténeti írások, de persze rá kell találj egy olyan emberre, akit éppen az a téma érdekel.
2020. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Megírnád privátban,hogy melyikekről lenne szó?
2020. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha van a közeledben valami piac akkor ott, ott is filléreket adnak érte, de legalább nem kell utazni miattuk
2020. nov. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válasz augusztus 10.én érkezett előtte levő utolsó kommentjében pedig nem utalt rá, hogy talált volna megoldást a problémára, így gondoltam hát ha aktuális még a dolog, leírom neki, hiszen nem kerül semmibe. De örülök neki, hogy vetted a fáradtságot, és csak ezért képes voltál belém állni, hogy beszólhass miatta, bravó nagyon felnőttes viselkedés gratulálok :).
2020. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
33%
Köszönöm, legközelebb is állok rendelkezésedre, ha régi kérdésekre irkálnál :)
2020. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Fárasztó96 ***** válasza:
Érdekelhetnek engem is a könyveid. Próbáltad a bolhapiacot? Nekem a nagyját ott vitték el.
2022. febr. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!