Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvet ajánljátok, ha...

Melyik könyvet ajánljátok, ha futásról szeretnék olvasni?

Figyelt kérdés
Elsősorban hosszútávfutásról. A könyv a legkülönfélébb szempontból is megközelítheti a futást. Jó lenne, ha leírná, hogy biológiailag mik játszódnak le a szervezetben. Hogyan táplálkozzunk, mit és miért érzünk a futás alatt/következtében stb. Lehet ismeretterjesztő vagy szépirodalmi könyv is.

2020. jún. 18. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Gareth Sapstead: Futás

Christopher McDougall: Futni születtünk

Scott Jurek: Futni, enni, élni

Sally Edwards: Futók kézikönyve

2020. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Fuss, vagy meghalsz
2020. jún. 19. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló, ez könyv cím akar lenni?
2020. jún. 19. 12:47
 4/5 anonim válasza:
Bocsi, rosszul írtam. Kilian Journet az író, Futni, vagy meghalni a könyv címe. Ajánlom, jó könyv.
2020. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sajnos könyv et nem tudok ajánlani de írok internetes oldalakat és onnét ki keresheted ami érdekel:

Finomságok 2020-ra | Futásról Nőknek

futasrolnoknek.hu › a-hegyek-szines-utjain › finomsag...

2020. jan. 2. - Némi változást azért szeretnék, hiszen az elmúlt évben talán már túlságosan ... irányába, úgyhogy 2020 a minőség éve lesz futást tekintve is. ... A versenyt ismertem, mert olvastam róla nyár végén, de akkor még eltettem a ...


Társas futóknak az egyedül futásról - Plandurance

plandurance.hu › tarsas-futoknak-az-egyedul-futasrol

2020. márc. 14. - Ez krízis számukra, de azoknak is, akik szeretnek társakkal futni. ... picit bemutassam az egyedül futást, és ezzel megpróbáljalak benneteket ...


A futásról kezdőknek – tippek, ha most fogtál bele

www.runnersworld.hu › futasrol-kezdoknek-127506

A futásról kezdőknek – tippek, ha most fogtál bele. #Galéria. #kezdők. #kezdő futók ... okozhat futás közben. Megnézem a galériát. Tovább olvasok. Kép. Kezdők ...


Futás – Decathlon Blog

blog.decathlon.hu › sportok › futas

2020. jan. 8. - Nézzük, hogy a Decathlonban mekkora az az összeg, amiből el lehet kezdeni az őszi futást aszfalton, vagy terepen. Tovább olvasok.


Könyvek a futásról | Könyvajánló I. rész - Decathlon Blog ...

blog.decathlon.hu › konyvek-a-futasrol-konyvajanlo

2017. júl. 17. - Nem tudod, milyen könyvek szólnak a futásról? ... viszont állandó kellékem a könyv, és ha már nem futok, legalább olvasok a futásról. ... könyvet szeretnék bemutatni, melyek könnyen emészthetők, olvasmányosak, de tele ...

2020. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!