Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Líra könyvesboltban van egy...

Líra könyvesboltban van egy megadott keret, ami felett nem lehet utalvánnyal fizetni?

Figyelt kérdés
Még régebben voltam egy Líra könyvesboltban és egy 4500 forintos könyvet szerettem volna megvenni, de azt mondták, hogy 4000 forint felett ki kell egészítenem készpénzzel. Máskor is volt már hogy 4000 forint felett vásároltam volna utalvánnyal, de akkor nem mondtak ilyet. Ha tényleg van ilyen megadott határ akkor az 5000 forint értékű utalványomat hogy használjam fel? Vagy hogy van ez?

2020. jún. 21. 18:42
 1/1 belapus ***** válasza:
Inkább az lehetett a probléma, hogy az utalványból nem adhatnak vissza.Egy 5 000 forint értékű utalvány esetében - ha nem akarsz veszíteni rajta - minimálisan 5 000 forint értékű terméket kell vásárolnod.Ha 5 darab 1 000 forintos utalványod lenne,egyszerűbb dolgod volna, mert nagyobb a variációs lehetőséged.
2020. jún. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!