Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy szoktatok olvasni könyvek...

Hogy szoktatok olvasni könyveket? Egyszerre többet vagy csak egymás után?

Figyelt kérdés
Szeretnék többet olvasni, bővíteni az ismereteimet. Beszereztem par erdekes könyvet. Most egyszerre kettőt olvasok, de nezem a polcot es neha levennek egy másikat, holott ez a kettő os erdekes csak erdekelne a tobbi is. Hogyan erdemes, inkabb egyre fókuszálni es gyorsabban kiolvasni vagy egyszerre akár többet is? (mármint nyilvan nem ugy ertem, hogy egy idoben tenylegesen :))
2020. júl. 6. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretek egyszerre egyet olvasni. Pláne ha tényleg megfog a könyv, akkor eleve eszemben sincs letenni és másba kezdeni, mert tudni akarom mi következik :D
2020. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre csak egyet, de néha megesik, hogy hosszú hetekig elnyújtom, ha sok dolgom van.
2020. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerre csak egyet szoktam olvasni. Szerintem az a legjobb. Bár ha jó a könyv, egy hét alatt végzek vele. Ezért járok olyan gyakran könyvtárba. XD
2020. júl. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat 😊
2020. júl. 6. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszere egy könyvet/sorozatot(,bár előfordul hogy két rész között pár novella becsúszik)
2020. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre egy könyvet szoktam olvasni. Én olyan vagyok, hogy ha elkezdek még egy könyvet olvasni a meglévő mellett, akkor 99%, hogy az előzőt soha nem fogom folytatni. :D Mármint annyira kizökkenek a világból, meg minden, hogy nincs hozzá már semmi kedvem. Meg ha tetszik egy könyv, akkor két nap alatt kiolvasom, szóval nem szoktam sokáig húzni. :)
2020. júl. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én hangulatolvasó vagyok, egyszerre több könyvet szoktam olvasni. Van ami annyira megfog, hogy nem tudom letenni, és elolvasom nagyon hamar, de ez sajnos nem túl gyakori. Meg az ilyen 5-700 oldalas könyveket nem tudom egyszerre elolvasni, jól esik közöttük egy rövidebb könyvet olvasni, vagy befejezni egyet amit még régebben elkezdtem. Most 8 könyvet olvasok.
2020. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!