Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kinek melyik az a Wattpados...

Kinek melyik az a Wattpados sztori, ami a kedvencetek, és az a Wattpados sztori, amit utáltok?

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Chiara írásai, azokból is a szívregények, illetve régebben szerettem Farkas Andrea írásait, csak neki kiadják egy könyvét ezért törölte a profilját.


A Hidegháború c. történetet és folytatásait, illetve az író további írásait. A történetek szakmai szempontból nem rosszak, de az szereplők eszeveszett hangneme és az szerző kommunikációs képessége (és bunkósága) miatt, rendkívül hamar otthagytam a történeteit. Nem szeretem a paraszt és beképzelt embereket.

2020. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A kedvencem: Sophie_Staack - Tolvajok hajnala


Olyan sztori amit kifejezetten utálok, nincsen

2020. júl. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ezeket a Daddy kink sztorikat utálom
2020. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem a kedvencem a Broken Dreams Club (Pandora Serein), de ez most éppen átírás alatt van

hogy miket utálok? a sztorikat, amik tele vannak helyesírási hibákkal, káromkodással, követhetetlen a sztori, túl gyorsan folynak az események, és még egy majom is ki tudná találni hogy mi fog következni

2020. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fanficiket nagyon szeretem. Pl az Innerchildot.
2020. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kedvencem a "Csak te kellesz", "Pszichopata vagyok", "COVID-20" könyvek. :)
2020. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kedvencem a Chloé és Matteo.(@witchcraftismagic azt hiszem az író felhasználóneve)Először azt hittem, hogy ez a Wattpadon hemzsegő tucatsz*r lesz, először csak unalmamban pörgettem, de NAGYON jó! Igényes a nyelvezete, és szerintem egyeltalán nincs is benne helyesírási hiba.


Amiket nem szeretek, azok az igénytelen fanfictionok.

2021. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!