Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen felületre tölthetném...

Milyen felületre tölthetném fel e-könyvvé alakított horror regényemet, ahonnan az érdeklődő olvasók könnyen és ingyenesen letölthetik?

Figyelt kérdés
Egy teljesen kész, megszerkesztett, három formátumba konvertált (azw-Kindle, epub, pdf) regényről van szó. A műfaja horror, az extrémebb fajtából, szókimondó erőszakos és szexuális tartalommal, szóval szigorúan felnőtt olvasóknak íródott. Ingyen szeretném terjeszteni, olyan felületet keresek, ahová feltölthetném, és ahonnan az olvasók letölthetnék. Ha esetleg itt is akad érdeklődő, szívesen elküldöm neki is, ha megadja az e-mail címét és a kívánt formátumot.

2020. júl. 14. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg Wattpadot tudom ajánlani, bár ott a minőségi könyvek könnyen elvesznek az oldal sötét bugyraiban, emiatt nem biztos, hogy annyira jó ötlet.
2020. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha lehet nem olvasós felületet keresnék, hanem olyat ahonnan teljes könyveket lehet letölteni, és a saját választott készüléken olvasni.
2020. júl. 14. 15:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, Google Play Booksra mennyire könnyű felrakni ingyenest, de ha nehéz, akkor se hagynám ki. A leírásban simán megadhatsz egy pdf linket, ami akár Drive-on is lehet. Szerintem ez így rengeteg embert elér, ha jól optimalizálod a leírást azokra a várható keresésekre, amikkel minden bizonnyal egy pont ilyen könyvet keresnek ténylegesen.
2020. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Google drive? Aztán annak a linkét tudod osztani. Vagy torrent oldalak
2020. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jelenleg a Google Play Booksnál próbálkozom, de van egy kis fennakadás (köszönöm 3/4 az ötletet).

De a Google Drive sem rossz ötlet, lehet, hogy azt is fogom hasznosítani.

2020. júl. 17. 18:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Dobsz egy linket, miután felraktad? Szívesen beleolvasnék :) Köszi!
2020. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sikerült rendeznem a problémát és már sinen van a dolog, de még át kell esnem egy felülvizsgálaton, ami 12 napig is eltarthat.
2020. júl. 20. 12:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A Magyar Elektronikus Könyvtárba is lehetett egy időben, nem tudom, lehet-e most.
2020. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves nyolcas, jó ötlet, jelenleg is lehet, de valahogy ódzkodom a MEK-től, nekem személyesen nem jön be a felületük.
2020. júl. 20. 21:35
 10/11 A kérdező kommentje:

Végre minden rendben van, akit érdekel, az alábbi linken megtalálja a könyvet teljesen ingyen:


[link]

2020. júl. 24. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!