Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen felületre tölthetném...

Milyen felületre tölthetném fel e-könyvvé alakított horror regényemet, ahonnan az érdeklődő olvasók könnyen és ingyenesen letölthetik?

Figyelt kérdés
Egy teljesen kész, megszerkesztett, három formátumba konvertált (azw-Kindle, epub, pdf) regényről van szó. A műfaja horror, az extrémebb fajtából, szókimondó erőszakos és szexuális tartalommal, szóval szigorúan felnőtt olvasóknak íródott. Ingyen szeretném terjeszteni, olyan felületet keresek, ahová feltölthetném, és ahonnan az olvasók letölthetnék. Ha esetleg itt is akad érdeklődő, szívesen elküldöm neki is, ha megadja az e-mail címét és a kívánt formátumot.

2020. júl. 14. 14:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Írtam privátban, mire megláttam a linket.


Csak beleolvastam, de tetszik a stílusod (bár távol áll tőlem, túl közönséges számomra, de az látszik, hogy tudatos), jó a szerkesztés is, jól írsz. A helyesírással sincs különösebb probléma (azért pár hibát észrevettem).


Sok helyen azonban túlírtnak érzem, néhol bele is gabalyodtál a mondatba, a végén már te sem tudtad mit írsz.


Írtál már korábban?


(Ha gondolod, esetleg egy profibb borítót tervezek nejed majd, azt bármikor le tudod cserélni, illetve ISBN-t kellene kérned, majd kötelespéldányként feltöltened az OSZK adatbázisába).

2020. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!